Fantasea Cruising Magnetic

Fantasea Cruising Magnetic prevádzkuje rýchle a pravidelné linky medzi mestom Townsville na severozápade austrálskeho štátu Queensland a prístavom Nelly Bay na ostrove Magnetic Island, ktorý leží len osem kilometrov od pobrežia Austrálie.

Fantasea Cruising Magnetic je súčasťou spoločnosti The Riverside Marine Group a s hrdosťou riadi trajektovú prepravu v oblasti Townsville už od roku 1990, kedy bola odkúpená pod názvom Capricorn Barge Company Pty Ltd.

Spoločnosť tiež zaručuje pre ostrov dôležité dodávky potravín, stavebných materiálov a pohonných hmôt, vďaka čomu sa za posledných 22 rokov výrazne zlepšil cestovný ruch na ostrove Magnetic.

S moderným vysokorýchlostným katamaránom Fantasea Arcadia môžete cestovať štýlovo a pohodlne. Na palube nájdete príjemné priestory na sedenie, toalety či občerstvenie. Takisto môžete zaparkovať svoje auto priamo na palube trajektu.

Trajekt Fantasea Arcadia má prispôsobený plavebný poriadok, ktorý vám umožní vychutnať si odľahlé pláže, turistické chodníčky a národné parky jedného z najslnečnejších ostrovov v Austrálii po celý deň.

Ako dlhoročný poskytovateľ námornej prepravy a služieb v oblasti cestovného ruchu, ktorý sa pýši vynikajúcim zákazníckym servisom a plavidlami najvyššej kvality, spoločnosť Fantasea Cruising Magnetic vám vždy zaručí príjemnú a bezproblémovú plavbu.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Fantasea Cruising Magnetic, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Fantasea Cruising Magnetic. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Fantasea Cruising Magnetic s inými trajektovými operátormi.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Trasy a prístavy Fantasea Cruising Magnetic

Všetky trasy Fantasea Cruising Magnetic

Alternatívne spoločnosti a trasy