Patagonia Xpress

Spoločnosť Patagonia Xpress poskytuje bezpečné, pohodlné a luxusné plavby medzi populárnymi turistickými destináciami v Indonézii. Batôžkári a cestovatelia, ako aj miestni obyvatelia sa postupom času rozrástli a spoliehajú sa na lacné a hodnoverné služby tejto spoločnosti, ktorá zabezpečuje trajektové spoje medzi ostrovmi Padang Bai, Bali a Gili.

Trajekt Patagonia Xpress má dĺžku 33 metrov a šírku 6 metrov a dokáže prepraviť až 174 cestujúcich na pomerne krátkych plavbách. Cestujúci majú k dispozícii dve paluby: spodná paluba poskytuje útulný priestor s plne funkčnou klimatizáciou, toaletami, štyrmi TV s 32-palcovou plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Wi-Fi je bonusom, ktorý je často nevyužitý aj vzhľadom na ohromujúci výhľad na okolité more a krajinu či na priestrannú slnečnú palubu s osviežujúcim vánkom, ktorý si môžete vychutnať spolu s panoramatickým výhľadom a vedomím, že plavbu zaručuje robustne postavené hliníkové plavidlo.

Trajektová loď nie je len moderne zariadená, ale disponuje aj širokým výberom bezpečnostných zariadení a dobre organizovaným personálom, ktorý sa stará o rýchlu a bezpečnú plavbu. Záchranné vesty, hasiace prístroje, technológie GPS a AIS, ako aj špičkový CCTV systém, sú pripravené na každú situáciu a zabezpečujú mimoriadne dôležitú bezpečnosť cestujúcich.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Patagonia Xpress s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania. Porovnajte ceny a plavebné poriadky Patagonia Xpress s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Všetky trasy Patagonia Xpress