G&V Line

Pomáhajúc zabezpečiť hladkú plavbu cez prístavy Chorvátska, G & V Line je tu, aby vám poskytol najlepší zážitok na trajekte v Chorvátsku. Spoločnosť založená v roku 1994 v Dubrovníku a potom reštrukturalizovaná a zdokonalená v roku 2013, má teraz 3 lode a vyše 50 zamestnancov, ktorých poslaním je poskytnúť vám najlepší zážitok na trajekte.

Hoci existuje mnoho rôznych lodí, ktoré G & V Line prevádzkuje, hlavnou výletnou loďou, ktorá bude ponúknutá, je Antonija, ktorá je dostatočne veľká, aby splnila všetky vaše potreby bez ohľadu na trasu po ktorej sa plavíte. Flotila spoločnosti pozostáva z katamaranov, ktoré vám, zabezpečia hladkú plavbu bez ohľadu na poveternostné podmienky a majú všetko čo potrebujete na najlepší výlet trajektov v Chorvátsku.

Prostredníctvom Direct Ferries si môžete vyhľadať najlepšiu trasu a cenu pre svoje výlety s G & V Line, preskúmaním viacerých plavieb a cestovných nákladov, aby ste našli tie najlepšie cenové podmienky. Zaregistrujte sa teraz s Direct Ferries aby ste získali najlepšie zážitky s G & V .

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti G&V Line, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti G&V Line. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme G&V Line s inými trajektovými operátormi.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Všetky trasy G&V Line