Northumberland Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Northumberland Ferries

Northumberland Ferries Ltd sa plaví cez úžinu s rovnakým názvom ležiacou vo východnej časti Kanady. Spoločnosť ponúka plavby medzi oblasťou Wood Islands na ostrove Princa Edwarda a malou vidieckou osadou Caribou v Novom Škótsku.

Spoločnosť bola pôvodne založená kanadskou vládou v roku 1941 a dnes Northumberland Ferries Ltd (NFL) vlastní dve dcérske spoločnosti, vrátane Bay Ferries Ltd.

NFL prevádzkuje dva veľké osobné trajekty, MV Confederation a MV Holiday Island, ktoré sa preplavia cez Northumberlandskú úžinu za necelých 75 minút, pričom prepravia takmer päťsto tisíc cestujúcich ročne.

Loď MV Confederation je viac než sto desať metrov dlhá, môže dosiahnuť rýchlosť osemnásť uzlov a má kapacitu pre šesťsto cestujúcich, zatiaľ čo MV Holiday Island má miesto pre sto päťdesiat vozidiel a necelých päťsto cestujúcich.

Obe lode majú na palube kaviarne, reštaurácie a tiež obchody so suvenírmi. Rovnako boli navrhnuté s takými palubami, z ktorých je úžasný výhľad a z ktorých budete schopní pozorovať niektoré z tu voľne žijúcich živočíchov, vrátane sviňúch a tuleňov.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Northumberland Ferries s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Northumberland Ferries s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Na palube Northumberland Ferries

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.