Trajekty z Ponza do Formia

Trajektová trasa Ponza Formia spája Pontinské ostrovy s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Laziomar sa plaví 14 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 2 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Laziomar sa plavia 11 krát za týždeň, plavba trvá od 1 hod 20 min.

Celkovo je tu 25 plavieb týždeň na trase z Ponza Formia medzi Pontinské ostrovy a Taliansko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Ponza - Formia

  • Laziomar
    • 14 plavby týždenne 2 hod 30 min
    • Zistiť cenu
  • Laziomar
    • 11 plavby týždenne 1 hod 20 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Ponza Formia

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Ponza Formia je auto a 1 cestujúci.

Sprievodca prístavom Ponza

Ponza je taliansky ostrov nachádzajúci sa približne 35 km južne od mysu Circeo v Tyrhénskom mori, pričom je najväčší z celého Pontínskeho súostrovia. Ostrov je považovaný za lacnejšiu alternatívu v porovnaní s ostrovom Capri, a je často navštevovaný bohatými celebritami, ktoré si nepotrpia na vyslovený luxus. Ponza Porto je hlavným mestom ostrova a v jeho centre je prístav. Oblasť Le Forna leží na severe.

Ostrov je obklopený krištáľovo čistou vodou, čo je ideálne pre návštevníkov, ktorí chcú relaxovať na plážach a kúpať sa v mori. Nájdete tu veľa kvalitných reštaurácií, rovnako ako niekoľko nočných barov a klubov. Najväčším lákadlom ostrova je jeho krásna príroda a atmosféra, kedže tu nenájdete veľa turistických atrakcií alebo pamiatok.

Trajektové linky z Ponzi sa plavia do prístavov Neapol, Terracina, Formia a Anzio. Premávajú odtiaľto tiež krídlové lode na Anziu a Formiu, pričom doba plavby je 75 minút.