Laziomar

Laziomar (Lazio Regional Maritime) je talianska trajektová spoločnosť spájajúca rôzne prístavné mestá na západnom pobreží v blízkosti Ríma a Neapola, s Pontinskými ostrovmi v Tyrhénskom mori.

Pôvodne sídliaca v Ríme, spoločnosť sa presunula ďalej na juh smerom k Pontinskej oblasti v júni 2011, keď bola prevzatá skupinou popredných talianskych lodných spoločností. Dnes Laziomar ponúka celoročné prepojenie s krásnym Pontinským súostrovím, a to prostredníctvom svojej flotily moderných vysokorýchlostných plavidiel.

Laziomar využíva 9 trajektov, ktoré majú všetky talianske námorné certifikáty, čo zaisťuje, že cestujúci majú vysoký štandard bezpečnosti na palube. Flotila sa skladá z kombinácie krídlových lodí, vysokorýchlostných plavidiel a väčších trajektov, ktoré môžu prepraviť viac než 600 cestujúcich a zhruba 60 vozidiel.

Najrýchlejšia loď flotily, Monte Gargano, sa plaví rýchlosťou 34 uzlov, čo vám umožní prepraviť sa z ostrova Formia na ostrov Ponza pohodlne a jednoducho, a najnovšia loď flotily Laura, postavená v roku 2009, sa pýši elegantným dizajnom s priestrannou slnečnou terasou v zadnej časti lode.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Laziomar, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Laziomar na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Laziomar s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Všetky trasy Laziomar

Alternatívne spoločnosti a trasy