Spirit Of Tasmania

Lode Spirit of Tasmania, prevádzkované spoločnosťou TT-Line Company Pty Ltd, spájajú austrálsku pevninu (prístav Melbourne) s ostrovom Tasmánia (prístav Devonport) cez Bassov prieliv (angl. Bass Strait).

Lode Spirit of Tasmania sa plavia každú noc a počas celého roka, s dodatočnými odchodmi ráno a vo vybrané dni v hlavnej letnej sezóne (december - apríl).

Na palube "dvojčiat" Spirit of Tasmania I a II nájdete množstvo zariadení, ktoré Vás počas plavby zabavia. Obe lode majú asi 220 dobre vybavených kajút, ktoré Vám zaistia pohodlnú a oddychovú plavbu. Alternatívou k ubytovaniu v kabínach je možnosť "Ocean Recliners", ktorá ponúka polohovateľné sedadlá v súkromnom salóniku pre tých, ktorí sa chcú uskromniť. Trajekty majú nosnosť až 1400 cestujúcich a približne 630 automobilov.

Trajektové terminály Spirit of Tasmania sú "Pier Station" v prístave Melbourne (Victoria) a "Esplanade" vo východnom Devonporte (Tasmánia).

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Spirit Of Tasmania s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Trasy a prístavy Spirit Of Tasmania

Všetky trasy Spirit Of Tasmania