COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Tasmánia

Tasmánia alebo "Tassie", ako je známe, na mieste sa nachádza asi 240 km od juhovýchodného pobrežia pevniny Austrálie a má zaludnienei asi pol mlliona.

Tasmánia je miesto divokej a krásnej krajiny, priateľskí, ochotní ľudia, nádherné vína a jedla a pútavé histórie spôsobené veľkolepé ruiny.

Je tiež najmenším štátom v Austrálii a najviac geograficky diverzifikované s viac než 40 percent Tasmania je vyhradená ako priestor národného parku a svetového dedičstva UNESCO.

Bez ohľadu na to, kde ste v Tasmánii, alebo tráviť čas na jednom mieste, alebo sú na návšteve ostrova, vieme, že budete mať radosť, čo nájdete a bude prekvapený, o koľko väčšia je skutočne vnútri Tasmánie.

Ako sa dostať do Tasmánie od mora je relatívne jednoduché a bez stresu. Trajekty vyplávajú z prístavu Melbourne v Austrálii pevniny a zájsť do Esplanade východnej Devonport v severnej Tasmánii. Väčšina prechod funguje po celý rok a je prevádzkovaný trajekty TT-line s ich duchom Tasmánie.

Populárni prevádzkovatelia trajektov

    • 7 plavby týždenne 9 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Na palube trajektov

Zistite, ako to vyzerá na palube trajektu ešte pred Vašou cestou

Informácie o lodi, videá & recenzie

Trasy a prístavy v Tasmánia