Trajekty z Casamicciola do Procida

Trajektová trasa Casamicciola Procida spája Neapolský záliv s Neapolský záliv a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti SNAV sa plaví 4 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 20 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Caremar sa plavia 14 krát za týždeň, plavba trvá od 30 min.

Celkovo je tu 42 plavieb týždeň na trase z Casamicciola Procida medzi Neapolský záliv a Neapolský záliv. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Casamicciola - Procida

Priemerné ceny pre Casamicciola Procida

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Casamicciola Procida je auto a 1 cestujúci.

Sprievodca prístavom Casamicciola

Casamicciola Terme je obec v provincii Neapol v talianskom regióne Kampánia, ktorý sa nachádza v severnej časti ostrova Ischia. Casamicciola sa nachádza na severnom pobreží ostrova medzi Lacco Ameno a Ischia Porto a je domovom malých dediniek Perrone, Castiglione, Piazza Bagni, La Rita, La Sentinella a Piazza Maio. Mnoho turistov navštívi Casamicciolu kvôli termálnym kúpeľom a prírodných prameňov v Castiglione Thermal Park, Piazza Bagni a La Rita. Tento región však môže ponúknuť aj nádherné obchody, kaviarne a reštaurácie, kde môžete sedieť a pozerať sa na okolitý svet a zároveň sa tešiť na tradičný ischijský obed.

Z prístavu v Casamicciola sa plavia na taliansku pevninu (Neapol) krídlové lode a trajekty. Je tu tiež k dispozícii požičovňa lodiek, kde nájdete niekoľko okúzľujúcich jácht.