COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Caremar

Caremar je talianska trajektová spoločnosť, ktorá bola dcérskou spoločnosťou štátnej spoločnosti Tirrenia di Navigazione až do roku 2009, kedy sa presunula pod regionálnu vládu v Kampánii. Spoločnosť sídli v Neapole a ponúka linky na nádherné ostrovy Capri, Ischia a Procida z niekoľkých prístavov na talianskej pevnine.

S maximálnou kapacitou 4800 cestujúcich každý deň a so 4 tradičnými motorovými trajektami, 2 vysokorýchlostnými loďami, krídelnou loďou, jedným katamaránom a jedinečným Fast Unitom, Caremar je jednou z najvyťaženejších trajektových spoločností v Neapolskom zálive. So sieťou trás, ktoré pokrývajú 7 prístavov, je taktiež schopná prepraviť až 300 vozidiel.

Lode majú skúsenú posádku, sú plne klimatizované, s dobre zásobenými reštauráciami a snack barmi, kým väčšie trajekty Adeona, Driade, Fauno a Naiade poskytujú na svojich palubách aj zábavu a veľké priestory na sedenie pre vaše pohodlie. Z hľadiska rýchlosti a účinnosti flotily katamarán s názvom Achernear pláva pôsobivou rýchlosťou 30 uzlov, a túto rýchlosť dosahujú aj lode Aldebarda a Isola di San Pietro.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Caremar s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Caremar s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.