Caremar

Caremar je talianska trajektová spoločnosť, ktorá bola dcérskou spoločnosťou štátnej spoločnosti Tirrenia di Navigazione až do roku 2009, kedy sa presunula pod regionálnu vládu v Kampánii. Spoločnosť sídli v Neapole a ponúka linky na nádherné ostrovy Capri, Ischia a Procida z niekoľkých prístavov na talianskej pevnine.

S maximálnou kapacitou 4800 cestujúcich každý deň a so 4 tradičnými motorovými trajektami, 2 vysokorýchlostnými loďami, krídelnou loďou, jedným katamaránom a jedinečným Fast Unitom, Caremar je jednou z najvyťaženejších trajektových spoločností v Neapolskom zálive. So sieťou trás, ktoré pokrývajú 7 prístavov, je taktiež schopná prepraviť až 300 vozidiel.

Lode majú skúsenú posádku, sú plne klimatizované, s dobre zásobenými reštauráciami a snack barmi, kým väčšie trajekty Adeona, Driade, Fauno a Naiade poskytujú na svojich palubách aj zábavu a veľké priestory na sedenie pre vaše pohodlie. Z hľadiska rýchlosti a účinnosti flotily katamarán s názvom Achernear pláva pôsobivou rýchlosťou 30 uzlov, a túto rýchlosť dosahujú aj lode Aldebarda a Isola di San Pietro.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Caremar s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania. Porovnajte ceny a plavebné poriadky Caremar s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Všetky trasy Caremar