SNAV
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

SNAV

SNAV je jednou z najväčších lodných spoločností pôsobiacich v južnej Európe s plavbami cez Jadranské, Stredomorské a Tyrrhenské more.

SNAV prepája Neapol a mnohé ostrovy v Neapolskom zálive, a to s plavbami každý deň a celoročne, zatiaľ čo iba sezónne plavby spájajú Neapol s nádhernými Liparskými ostrovmi. Trasa Ancona - Split, ktorá spája Taliansko s najkrajšími pobrežiami a mestami Chorvátska, funguje v letnej sezóne od júna do septembra.

V spolupráci s Grandi Navi Veloci sieť SNAV siaha až na Sicíliu, Sardíniu a do Maroka, Španielska a Tuniska.

Flotila spoločnosti sa skladá z krídlových lodí, katamaránov a vysokorýchlostných trajektov, pričom všetky plavidlá sú rýchle, bezpečné, pohodlné a pripravené predčiť Vaše očakávania.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti SNAV, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s SNAV. Ak je to možné, taktiež porovnáme SNAV s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy SNAV

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.