Dodecanese Flying Dolphins

Spoločnosť Dodecanese Flying Dolphins, predtým známa ako Phoenix Marine, prepája turecké mestá Fetiyhe a Datca s gréckymi ostrovmi Rhodos a Symi v súostroví Dodekanézy.

Dodecanese Flying Dolphins využíva vysokorýchlostnú krídlovú loď s názvom Aegean Prince, ktorá sa pýši rýchlosťou 32 uzlov a je schopná prepraviť viac než 130 cestujúcich. Trajekt bol navrhnutý s komplexnou radou bezpečnostných a telekomunikačných zariadení, čo zabezpečuje, že každá vaša plavba je rýchla, pohodlná a úplne bez stresu.

Rhodos, nachádzajúci sa len 17 km od tureckého pobrežia, je so spoločnosťou Dodecanese Flying Dolphins vzdialený iba hodinu a pol od Fetiyhe a hodinu od polostrova Datca. Grécky ostrov Symi, známy svojimi živými festivalmi, je vzdialený pol hodinu plavby.

Spoločnosť ponúka jedny z najrýchlejších plavieb v Grécku, takže nie je nič jednoduchšie než sa prepraviť cez krásne Dodekanézske ostrovy na jedny z najmalebnejších prístavných miest na tyrkysovom pobreží v juhozápadnom Turecku.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Dodecanese Flying Dolphins s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Trasy a prístavy Dodecanese Flying Dolphins

Všetky trasy Dodecanese Flying Dolphins