Sarris Cruises

Medzi Gréckom a Albánskom prekvapivo existuje len málo dopravných spojení, avšak spoločnosť Sarris Cruises si našťastie uvedomila túto medzeru na trhu a spustila plavby z Korfu do Sarandy. Spoločnosť bola založená v roku 2005 a stala sa najspoľahlivejšou spoločnosťou pre plavby medzi Gréckom a Albánskom, ako aj jednou z najviac využívaných dopravných spoločností v celom Albánsku.

Ich dva trajekty využíva až 2,5 milióna cestujúcich každý rok, čo je počet, ktorý sa určite bude neustále zvyšovať spolu s rešpektovanou povesťou tohto operátora. Trajekt Rena má kapacitu 525 pasažierov a trajekt Giorgia môže naraz prepraviť 295 pasažierov. Na palube si cestujúci môžu vychutnať osviežujúce nápoje a sladké či slané pochúťky v bare na mieste. Väčšina cestujúcich si rada vychutnáva svoj nápoj na hornej palube, skadiaľ môžu cestujúci sledovať kopcovitú krajinu posiatu farebnými domčekmi. V prípade, že by ste si chceli vychutnať jedlo v uzavretom prostredí, na nižšej palube sa nachádza jedálenský priestor.

Plavidlá sa síce v rozmeroch líšia, ale čo sa týka zamestnancov, srdečný prístup je zrejmý všade. Pri nalodení sú cestujúci srdečne vítaní a zabezpečenie bezpečnosti každého človeka je prvoradé. Toto platí nielen pre ľudí, pretože na palube sú vítané aj psy a mačky, o ktorých bude veľmi dobre postarané, takže vy môžete relaxovať s vedomím, že váš maznáčik si plavbu užije rovnako ako vy.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Sarris Cruises, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Sarris Cruises. Ak je to možné, taktiež porovnáme Sarris Cruises s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Trasy a prístavy Sarris Cruises

Všetky trasy Sarris Cruises

Alternatívne spoločnosti a trasy