COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Korfu - Saranda je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Iónske ostrovy do Albánsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Korfu - Saranda

  • 3 Sailings Daily 1 hour 10 min
  • Get price
  • 9 Sailings Daily 30 min
  • Get price
  • 6 Sailings Daily 35 min
  • Get price
  • 14 Sailings Weekly 1 hour 10 min
  • Get price

Trajekty z Korfu do Saranda

Trasa trajektu z Korfu Saranda spája Iónske ostrovy s Albánsko a teraz je prevádzkovaná 4 lodnými spoločnosťami. Sarris Cruises & Lines prevádzkuje svoje plavby 3 krát deň, Finikas Lines 9 krát deň, Ionian Seaways 6 krát deň & Trajekt spoločnosti Joy Lines je k dispozícii 14 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 20 plavby deň na trase z Korfu Saranda medzi Iónske ostrovy a Albánsko, s 4 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Korfu

Korfu je grécky ostrov v Iónskom mori a druhý najväčší z Iónskych ostrovov. V najväčšom meste na ostrove s rovnakým názvom sídlí Iónska univerzita. Ostrov je obľúbenou turistickou destináciou pre tých, ktorí si chcú vychutnať úžasné pláže a mierne stredomorské podnebie. Prekvapivo, Korfu je zelený ostrov, a to najmä v porovnaní s ostatnými gréckymi ostrovmi. Horúce letá v kombinácii so zimnými obdobiami dažďu pomáhajú bujnej vegetácii, ktorej dominujú viac než 2 milióny olivovníkov.

V Korfu nájdete francúzske, talianske a anglické architektonické prvky. Mesto je labyrintom úzkych uličiek a dominuje mu pevnosť zo 16. storočia. Pri prechádzkach môžete naraziť na zabudnutú kaplnku, starodávny zámok či tajnú záhradu. V úzkych uličkách zase nájdete malé obchodíky predávajúce všetko, na čo si spomeniete. Nájdete tu aj remeselníkov, ktorí vynikajú v navrhovaní a výrobe gréckych zlatých šperkov. Vďaka konkurenčným cenám môžete byť v pokušení priviezť si z ostrova viac než spomienky!

Prístav ponúka trajektovú prepravu do mnohých destinácií, hoci väčšina z lodí smeruje na grécku pevninu.