Krilo Kapetan Luka
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Krilo Kapetan Luka

Spoločnosť KRILO alebo Flotila kapitána Luky, ktorá bola pôvodne založená v roku 1889, je trajektová spoločnosť, ktorá zabezpečuje pravidelné trajekty po celom Chorvátsku. Ponúkajú prepravu do mnohých obľúbených dovolenkových destinácií vrátane Splitu na Hvar, Korčulu, Pulu, Susak, Silbu, Zadar a Dubrovník. Tieto trajekty si môžete rezervovať počas celého roka.

KRILO má pôsobivú flotilu pozostávajúcu zo 6 vysokorýchlostných trajektov s názvami HSC Wing Lux, HSC Wing Eclipse, HSC Wing Carbo, HSC Wing, DSC Wing Star a HSC Wing Nomadic. Tieto trajekty môžu prepraviť 250 až 445 cestujúcich na jednu cestu a dosahujú rýchlosť až 43 uzlov (49 míľ za hodinu).

Trajekt zo Splitu do Dubrovníka premáva približne 4 hodiny a 25 minút, pričom po ceste zastavuje na zastávkach Brač (Milna) - Hvar - Korčula - Mljet (Pomena). Cestovné poriadky a harmonogramy trajektov sa môžu líšiť v závislosti od ročného obdobia, v ktorom sa plavíte. S Direct Ferries si môžete porovnať ceny a rezervovať lístky na trajekt KRILO.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Krilo Kapetan Luka s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Krilo Kapetan Luka

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.