COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do ostrov Hvar

Chorvátsky ostrov Hvar nájdete v Strednej Dalmácii. Východný koniec ostrova sa nachádza len necelých 6 km od pevniny.

Rovnako ako mnoho destinácií na pobreží Dalmácie, ostrov Hvar sa v posledných rokoch stáva stale populárnejším pre medzinárodných rekreantov, pričom niet pochýb o tom, že ich priťahujú krásne pláže a teplé podnebie ostrova. Hvar sa rovnako pravidelne objavuje v zoznamoch najpopulárnejších ostrovov v rôznych cestovateľských časopisoch a webových stránkach.

Na ostrove nájdete štyri mestá, a to Hvar (mesto), Sućuraj, Stari Grad a Jelsa. Hvar na západnej strane ostrova je najväčšie mesto, hlavné turistické miesto a pričom tu žije viac ako tretina miestnych obyvateľov. Stari Grad, na severozápadnej strane ostrova je druhým najväčším mestom a jedným z najstarších miest v celej Európe.

Pre tých, ktorí cestujú trajektom na ostrov Hvar, sú v súčasnosti k dispozícii plavby cez Jadranské more - z Talianska s výberom tratí prevádzkovanými radom známych trajektových spoločnosti. Plavby sú realizované v čase hlavnej sezóny, čo znamená, že trajekty premávajú len v júli a auguste.

Spoločnosť SNAV prevádzkuje najčastejšiu a najrýchlejšiu plavbu, medzi prístavmi Pescara a Havre, hoci táto trasa je len pre cestujúcich bez vozidla. Ak chcete cestovať aj s vozidlom, tak budete musieť využiť linku Ancona - Stari Grad.

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • 2 plavby týždenne 4 hod
  • Zistiť cenu
  • 1 plavba týždenne 14 hod 15 min
  • Zistiť cenu
  • 1 plavba týždenne 40 min
  • Zistiť cenu

Na palube trajektov

Zistite, ako to vyzerá na palube trajektu ešte pred Vašou cestou

Informácie o lodi, videá & recenzie

Trasy a prístavy v ostrov Hvar