COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Chorvátsko

Chorvátsko sa nachádza v juhovýchodnej Európe, pričom ho od Talianska oddeľuje Jadranské more. Hraničí s Maďarskom, Bosnou a Hercegovinou, Slovinskom, Srbskom a Čiernou Horou.

Chorvátsko sa môže pochváliť viac než šesť tisíc km dlhým pobrežím, pričom štyri tisíc km patrí ostrovom a útesom. V Chorvátsku nájdete viac než tisíc ostrovov, pričom päťdesiat z nich je neobývaných. Najväčšie ostrovy sú Krk a Cres, a k ďalších populárnym destináciam patrí Hvar, Brač, Korčula, Mljet, Vis a Pag.

Na turistických tabuliach Vás privíta slogan "Chorvátsko - tak Stredozemné ako kedysi", a zatiaľ čo krajina patrí medzi najobľúbenejšie turistické destinácie na svete, nie je to masová turistika, napriek potrebe vyjsť v ústrety narastajúcemu počtu turistov.

Ak sa chcete dostať do Chorvátska trajektom, musíte si urobiť výlet z Talianska cez Jadranské more. Prístavy sú rozmiestnené pozdĺž celého talianskeho pobrežia, od Benátok až po Bari. V Chorvátsku nájdete tiež nájdete množstvo prístavov z ktorých smerujú trajekty na obľúbené turistické ostrovy.

Cestovanie medzi chorvátskymi ostrovmi je tak jednoduché, k dispozícii je množstvo plavieb z pevniny a aj medzi samotnými ostrovmi.

Trajekty do Chorvátska zo severného Jadranu sú zvyčajne vysokorýchlostné osobné lode a premájú sezónne, takže ak budete pokračovať z ďalej Jadranského mora, tak zistíte pravidelné kríženie s využitím moderných konvenčných lodí s dostatkom robiť na palube.

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • 4 plavby týždenne 7 hod
  • Zistiť cenu
  • 4 plavby týždenne 11 hod
  • Zistiť cenu
  • 4 plavby týždenne 1 hodina 10 min
  • Zistiť cenu
  • 2 plavby týždenne 2 hod 45 min
  • Zistiť cenu

Na palube trajektov

Zistite, ako to vyzerá na palube trajektu ešte pred Vašou cestou

Informácie o lodi, videá & recenzie

Trasy a prístavy v Chorvátsko