COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ponza - Terracina je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Pontinské ostrovy do Taliansko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Ponza - Terracina

    • 13 Sailings Weekly 1 hour 15 min
    • Get price

Trajekty z Ponza do Terracina

Linka Ponza Terracina spája Pontinské ostrovy s Taliansko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, NLG. Plavba sa uskutočňuje 13 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 1 hodina 15 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Ponza Terracina sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Ponza

Ponza je taliansky ostrov nachádzajúci sa približne 35 km južne od mysu Circeo v Tyrhénskom mori, pričom je najväčší z celého Pontínskeho súostrovia. Ostrov je považovaný za lacnejšiu alternatívu v porovnaní s ostrovom Capri, a je často navštevovaný bohatými celebritami, ktoré si nepotrpia na vyslovený luxus. Ponza Porto je hlavným mestom ostrova a v jeho centre je prístav. Oblasť Le Forna leží na severe.

Ostrov je obklopený krištáľovo čistou vodou, čo je ideálne pre návštevníkov, ktorí chcú relaxovať na plážach a kúpať sa v mori. Nájdete tu veľa kvalitných reštaurácií, rovnako ako niekoľko nočných barov a klubov. Najväčším lákadlom ostrova je jeho krásna príroda a atmosféra, kedže tu nenájdete veľa turistických atrakcií alebo pamiatok.

Trajektové linky z Ponzi sa plavia do prístavov Neapol, Terracina, Formia a Anzio. Premávajú odtiaľto tiež krídlové lode na Anziu a Formiu, pričom doba plavby je 75 minút.