Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3374 trasách a z 697 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2.5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1.2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Dominikánska republika

Dominikánska republika je druhou najväčšou a najnavštevovanejšou krajinou v Karibiku. Môže sa pochváliť príjemnou priemernou teplotou 26C a ponúka nádherné horské scenérie, nedotknuté pláže a krásnu koloniálnu architektúru, čo z nej robí ideálnu prázdninovú destináciu.

Na južnom pobreží leží najväčšie a hlavné mesto Santo Domingo. Je to kultúrne, obchodné a politické centrum krajiny, takže tu nie je núdza o aktivity.

Ak sa ocitnete v Santo Domingo, nezabudnite ísť na prechádzku okolo "Zona Colonial", miesta, ktoré je zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. V Santo Domingo nájdete najstaršiu nepretržite využívanú katedrálu na západnej pologuli, takže si určite nezabudnite fotoaparát. Nájdete tu aj množstvo historických pamiatok, ako je Fort Ozama a tiež veľa zaujímavých múzeí s renesančným umením.

Perfektný spôsob, ako si užiť svoj deň v hlavnom meste je vyskúšať si jeho rušný nočný život. 'Klub Murcielago' sa nachádza vo vnútri obrovskej podzemnej jaskyni a je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať tradičný tanec "merengue".

V Punta Cana, mimo hlavného mesta, je množstvo pláží s bielym pieskom, ktoré sú ideálne, ak si chcete oddýchnuť obklopení prírodnými krásami. Pri chôdzi po mäkkom piesku a pohľade na krištáľovo čistú vodu sa určite budete cítiť ako v raji .

Jediný prístav krajiny sa nachádza v hlavnom meste. Prepája Dominikánsku republiku so San Juan a prístavom Mayaguez v Portoriku, ďalšiou krásnou krajinou. Plavby sa uskutočňujú trikrát týždenne s priemerným časom trvania okolo 14 hodín.

Plavby sú prevádzkované spoločnosťou America Cruise Ferries, ktorá ponúka kvalitné služby na dobre vybavených lodiach. Na palube nájdete vynikajúco zásobený bar, televízie a dokonca aj fantastický nočný klub na neskorú nočnú zábavu.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • Ferries Del Caribe
    • Zistiť cenu

Trasy a prístavy v Dominikánska republika