O Direct Ferries

Directferries.sk sú nestranné webové stránky predaja cestovných lístkov na trajekty, ktoré ponúkajú rýchly a jednoduchý spôsob prehliadnutia, porovnania a rezervovania tisícok plánovaných plavieb do prakticky akéhokoľvek prístavu v Európe, Afrike a po celom svete.

Založená v roku 1999, spoločnosť Direct Ferries ponúka najucelenejšiu ponuku v sektore trajektovej dopravy a rad doplnkových výrobkov od starostlivo vybraných partnerov, vrátane ubytovania, cestovných lístkov na vlak a havarijného poistenia.

Ako naozaj globálna spoločnosť s pobočkami po celom svete, Direct Ferries Ltd prevádzkuje directferries.sk a ponúka aj verzie pre iné krajiny pre plavbu trajektami vo Veľkej Británii, Írsku, Francúzsku, Nemecku, Španielsku, Taliansku, Holandsku, Belgicku, Portugalsku, Rakúsku, Švajčiarsku, Poľsku, Českej a Slovenskej republike, Grécku, Dánsku, Švédsku, Nórsku, Fínsku, Turecku, Austrálii, na Novom Zélande, v Japonsku a Číne.

Direct Ferries Ltd, 12th Floor Portland House, Bressenden Place, London, SW1E 5RS, United Kingdom

Prečo použiť Direct Ferries?

Kvalitný obsah

Vyvinuli sme veľké úsilie, aby náš web bol rýchly, ľahko ovládateľný a bohatý na informácie, ktoré môžete potrebovať pri plánovaní Vašej nasledujúcej cesty vrátane trajektových operátorov, trás a prístavných sprievodcov, a tiež detailných hodnotení lodí od predchádzajúcich pasažierov.

Najlepšie ceny

S priamym napojením na rezervačné systémy trajektových operátorov si môžete porovnať všetky dostupné odchody na zvolenej destinácie so všetkými vhodnými alternatívami v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní a zabezpečiť si tak tú najlepšiu dostupnú cenu.

Všetko pod jednou strechou

Či už cestujete na bicykli alebo riadite nákladné auto, postaráme sa o všetky typy vozidiel pre turistické, obchodné alebo komerčné využitie.

Vysoko uznávaná spoločnosť

Od svojho vzniku máme skvelú povesť v trajektovom priemysle a poskytujeme najlepšie ceny, výber a služby miliónom zákazníkov. Nezávislé stránky Feefo a Trustpilot nás zvolili čislom 1 na trhu.

Exkluzívne ponuky

Vzhľadom k našej kúpnej sile máme často prístup k exkluzívnym ponukám, ktoré nie sú k dispozícii nikde inde, takže Vám môžeme ponúknuť ešte väčšie zľavy na trajekty (prihláste sa k odberu našich e-mailov s novinkami a členskými ponukami alebo nás sledujte na Facebooku a Twitteri, aby Vám neušli naše špeciálne ponuky!)

Čo je v ponuke?

  • 235 trajektových spoločností a Eurotunnel

  • 3634 trajektových trás po celom svete

  • Výber z približne 791 trajektových prístavov

  • Plavby z a do viac než 196 krajín a ostrovov

Ako sa skontaktovať s Direct Ferries?

Potrebujete s nami hovoriť? Zistite, kedy sme otvorení a ako nás kontaktovať.

Naša adresa

Direct Ferries Ltd, 12th Floor Portland House, Bressenden Place, London, SW1E 5RS, United Kingdom