Fullers Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Fullers Ferry

Fullers je jednou z popredných lodných spoločností v Aucklande, ktorá poskytuje trajektovú prepravu, ako aj výletné a okružné plavby medzi prístavom Auckland Harbour a ostrovmi Waiheke, Motutapu, Motuihe a Rangitoto.

Lode spoločnosti Fullers plávajú zo svojho terminálu v centre Aucklandu, ktorý sa nachádza vedľa starodávnej trajektovej budovy a každý deň prepravujú cestujúcich cez záliv Hauraki Gulf k Matiatia Wharf na ostrove Waiheke. Čas plavby je okolo 45 minút. Plavba na ostrov Motutapu trvá približne 35 minút, zatiaľ čo tá medzi ostrovom Rangitoto a Aucklandom trvá asi 25 minút.

Flotila Fullers má k dispozícii 11 plavidiel, ktoré sú tými najväčšími a najnovšími v prístave Auckland Harbour. Na ich palube nájdete licencovaný bar, prístup k Wi-Fi, klimatizované horné a dolné paluby na sedenie a na niektorých lodiach je aj vyhliadková paluba.

Fullers tiež vlastní autobusovú spoločnosť Waiheke, ktorá zabezpečuje príchody a odchody ľudí do/z terminálu ostrova Waiheke, a tiež poskytuje dopravu pre ľudí dochádzajúcich za prácou v Aucklande a jeho okolí.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Fullers Ferry, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Fullers Ferry. Ak je to možné, taktiež porovnáme Fullers Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.