COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Fullers Ferry

Fullers je jednou z popredných lodných spoločností v Aucklande, ktorá poskytuje trajektovú prepravu, ako aj výletné a okružné plavby medzi prístavom Auckland Harbour a ostrovmi Waiheke, Motutapu, Motuihe a Rangitoto.

Lode spoločnosti Fullers plávajú zo svojho terminálu v centre Aucklandu, ktorý sa nachádza vedľa starodávnej trajektovej budovy a každý deň prepravujú cestujúcich cez záliv Hauraki Gulf k Matiatia Wharf na ostrove Waiheke. Čas plavby je okolo 45 minút. Plavba na ostrov Motutapu trvá približne 35 minút, zatiaľ čo tá medzi ostrovom Rangitoto a Aucklandom trvá asi 25 minút.

Flotila Fullers má k dispozícii 11 plavidiel, ktoré sú tými najväčšími a najnovšími v prístave Auckland Harbour. Na ich palube nájdete licencovaný bar, prístup k Wi-Fi, klimatizované horné a dolné paluby na sedenie a na niektorých lodiach je aj vyhliadková paluba.

Fullers tiež vlastní autobusovú spoločnosť Waiheke, ktorá zabezpečuje príchody a odchody ľudí do/z terminálu ostrova Waiheke, a tiež poskytuje dopravu pre ľudí dochádzajúcich za prácou v Aucklande a jeho okolí.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Fullers Ferry, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Fullers Ferry. Ak je to možné, taktiež porovnáme Fullers Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Fullers Ferry

Alternatívne spoločnosti a trasy