COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Nový Zéland

Nový Zéland možno nájsť na juhovýchodnej strane Austrálie. Skladá sa z dvoch hlavných a niekoľkých menších ostrovov.

Hlavná časť Nového Zélandu leží na dvoch ostrovoch, jednoducho nazývaných Severný a Južný ostrov, ktoré sú oddelené Cookovým prielivom. Päť najväčších obývaných ostrovov sú Stewartov ostrov, Chatham ostrovy, Veľký bariérový ostrov, d'Urville Island a Waiheke Island.

Južný ostrov je najväčší ostrov Nového Zélandu a v polovivi je predelený južnými Alpami. Severný ostrov je menej hornatý, ale je tu orítomná seizmická aktivita.

Nový Zéland je krajina prírodnej krásy a kontrastov. Príroda tu má prvé miesto. Neporušené pobrežia, bujná vegetácia, fascinujúce voľne žijúce živočíchy a mierna klíma je ideálna pre turistov, ktorí si to tu chcú vychutnať alebo len relaxovať.

Dynamická kultúra krajiny je zmesou európskych, maorských, pacifických a ázijských vplyvov. Kiwi, ako sú Novozélanďania prezývaní, sú pohostinní a veľmi priateľskí ľudia.

Nový Zéland figuruje v prvej desiatke miest, ktoré by cestovatelia chceli navštíviť a je pravdepodobné, že ste sa ešte nikdy nestretli s nikým, kto si Nový Zéland nezamiloval.

Čo sa týka trajektov, dva hlavné ostrovy sú prepojené deväťdesiat km dlhou linkou cez Cookovu úžinu. Samotná cesta trajektom je považovaná za jeden z najlepších vecí, ktoré môžete na Novom Zélande zažiť.

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • 14 plavby týždenne 1 hodina
  • Zistiť cenu
  • 13 plavby denne 1 hodina
  • Zistiť cenu
  • 12 plavby týždenne 3 hod 10 min
  • Zistiť cenu
  • 4 plavby denne 3 hod 30 min
  • Zistiť cenu

Na palube trajektov

Zistite, ako to vyzerá na palube trajektu ešte pred Vašou cestou

Informácie o lodi, videá & recenzie

Trasy a prístavy v Nový Zéland