Atlas Kompas

Atlas Kompas ponúka vysokorýchlostnú prepravu medzi romantickým talianskym mestom Benátky a chorvátskymi pobrežnými mestami Umag, Poreč, Rovinj a Pula, ktoré sa nachádzajú na Istrii, najväčšom poloostrove v Jadranskom mori.

Svojimi dvoma modernými katamaránmi - Prince of Venice a Adriatic Jet - vám spoločnosť Atlas Kompas zabezpečí príjemnú a pohodlnú cestu.

Počas plavby vám priateľskí a dobre informovaní zamestnanci poskytnú podrobné informácie o benátskych a chorvátskych pamiatkach, čo urobí z vašej plavby mimoriadne pútavý a poučný výlet.

Na palube lode Prince of Venice sú vám k dispozícii klimatizované priestory na sedenie, toalety a tri vonkajšie paluby a všetky majú nádherný výhľad na Jadranské more. Tento katamarán bol zámerne navrhnutý tak, aby bol bezpečný a stabilný aj počas zlého počasia, takže môžete relaxovať s vedomím, že ste v tých najlepších rukách.

Jedinečne navrhnutý Adriatic Jet má nosnosť až 343 cestujúcich a disponuje veľkými priestormi na sedenie, klimatizáciou, dobre vybaveným barom a množstvom bezcolných produktov.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Atlas Kompas s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Trasy a prístavy Atlas Kompas