Trajekty z Benátky do Pula

Trajektová trasa Benátky Pula spája Taliansko s Chorvátsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Venezia Lines sa plaví 4 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Atlas Kompas sa plavia 4 krát za týždeň, plavba trvá od 3 hod 30 min.

Celkovo je tu 8 plavieb týždeň na trase z Benátky Pula medzi Taliansko a Chorvátsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Benátky - Pula

Priemerné ceny pre Benátky Pula

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zaplatené našimi zákazníkmi na tejto trase. Ceny sú za osobu.

Sprievodca prístavom Benátky

Mesto Benátky sa nachádza v severovýchodnej časti Talianska a rozprestiera sa na 18 ostrovoch, ktoré sú od seba oddelené kanálmi a sú prepojené množstvom mostov. Mesto sa nachádza v bažinaté benátskej lagúne, ktorá sa tiahne pozdĺž pobrežia medzi ústím riek Po a Piave a odvodzuje svoj názov od dávnych Veneto ľudí, ktorí žili v oblasti okolo BC 10. storočia. Mesto, možno jeden z najznámejších na svete, je známy svojou krásnou architektúrou, jeho názorov a pre jeho umeleckých diel. Mesto a lagúne, podľa očakávania, bol vyhlásený Zoznam svetového dedičstva UNESCO.

Venezia Ferry Terminal, House Passeggeri spája Benátky s pevninou na výstupe z slávny most, Most slobody. Nový Venice Marittima Ferry Port Terminal poskytuje širokú škálu zariadení, vrátane odbavovacích prepážok, reštaurácií, obchodov a mnoho ďalších služieb. Terminál S Marta možno nájsť v jednej z najstarších budov do prístavu a ponúka moderné vybavenie, vrátane kaviarní, obchodov a ďalších verejných zariadení. Aj S Basiliocan Terminal je miesto, kde dorazí trajekty z chorvátskych a severného Jadranu destinácií. Destinácií k dispozícii od prístavu patrí Mali Lošinj, Pula, Poreč, Rovinj, Igoumenitsa, Patras, Piran a Umag.