COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Benátky - Pula je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Taliansko do Chorvátsko.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Benátky - Pula

    • 3 Sailings Weekly 3 hr 45 min
    • Get price
    • 3 Sailings Weekly 3 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Benátky do Pula

Trajektová trasa Benátky Pula spája Taliansko s Chorvátsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Venezia Lines sa plaví 3 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín 45 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Kompas sa plavia 3 krát za týždeň, plavba trvá od 3 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 6 plavieb týždeň na trase z Benátky Pula medzi Taliansko a Chorvátsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Benátky

Mesto Benátky sa nachádza v severovýchodnej časti Talianska a rozprestiera sa na 18 ostrovoch, ktoré sú od seba oddelené kanálmi a sú prepojené množstvom mostov. Mesto sa nachádza v bažinaté benátskej lagúne, ktorá sa tiahne pozdĺž pobrežia medzi ústím riek Po a Piave a odvodzuje svoj názov od dávnych Veneto ľudí, ktorí žili v oblasti okolo BC 10. storočia. Mesto, možno jeden z najznámejších na svete, je známy svojou krásnou architektúrou, jeho názorov a pre jeho umeleckých diel. Mesto a lagúne, podľa očakávania, bol vyhlásený Zoznam svetového dedičstva UNESCO.

Venezia Ferry Terminal, House Passeggeri spája Benátky s pevninou na výstupe z slávny most, Most slobody. Nový Venice Marittima Ferry Port Terminal poskytuje širokú škálu zariadení, vrátane odbavovacích prepážok, reštaurácií, obchodov a mnoho ďalších služieb. Terminál S Marta možno nájsť v jednej z najstarších budov do prístavu a ponúka moderné vybavenie, vrátane kaviarní, obchodov a ďalších verejných zariadení. Aj S Basiliocan Terminal je miesto, kde dorazí trajekty z chorvátskych a severného Jadranu destinácií. Destinácií k dispozícii od prístavu patrí Mali Lošinj, Pula, Poreč, Rovinj, Igoumenitsa, Patras, Piran a Umag.