Bari
Dubrovnik
Trajekty do Chorvátsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Bari do Dubrovnik

Linka Bari Dubrovnik spája Taliansko s Chorvátsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Jadrolinija. Plavba sa uskutočňuje 5 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 6 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Bari Dubrovnik sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Bari do Dubrovnik?

Čas prepravy trajektom z Bari do Dubrovnik je približne 6h 30m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Bari do Dubrovnik?

Cena trajektu z Bari do Dubrovnik sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Bari do Dubrovnik je 183 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Bari a Dubrovnik?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Bari do Dubrovnik a toto je
  • Jadrolinija

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Bari do Dubrovnik?

Rezervujte si trajekty z Bari do Dubrovnik prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Bari do Dubrovnik?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Bari do Dubrovnik s
  • Jadrolinija

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Bari do Dubrovnik?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Bari do Dubrovnik s
  • Jadrolinija

Môžete vziať na trajekt z Bari do Dubrovnik domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Jadrolinija

Aká je vzdialenosť z Bari do Dubrovnik?

Vzdialenosť medzi Bari a Dubrovnik je približne 113 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Bari

Talianske mesto Bari, ktoré sa nachádza v provincii Bari, leží na pobreží Jadranského mora. Mesto je asi najviac známe svojou univerzitou a námorným prístavom. Nájdete v ňom rôzne turistické zaujímavosti, vrátane baziliky sv Mikuláša (tal. Basilica di San Nicola), ktorá bola postavená v 11. storočí, aby sa v nej uložili pozostatky sv Mikuláša, ktoré sú teraz umiestnené pod oltárom v krypte kostola. Navštívíť by ste mali aj katedrálu San Sabino, ktorá bola postavená v rokoch 1034 - 1178. Boli tu uložené pozostatky pôvodného patróna mesta, svätého Sabina.

Prístav v Bari je jedným z najdôležitejších v regióne - je to centrum pre námornú dopravu medzi Talianskom, Stredným Východom a balkánskymi regiónmi. Mesto má dva prístavy. Starší prístav sa nachádza bližšie k starému mestu a je využívaný hlavne menšími loďami a rybárskymi plavidlami. Nový, moderný, prístav ponúka cestujúcim destinácie ako Durres, Igoumenitsa, Cephalonia, Korfu, Patras, Kotor a Dubrovník. Plavby na Korfu môžu trvať 8 hodín a sú k dispozícii iba počas letných mesiacov. Plavby do Igoumenitsa trvajú 9 hodín a 30 minút a fungujú aj v lete. Nový prístav ponúka krátkodobé aj dlhodobé parkovanie.


Na palube trajektov

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.