Redang Island (Laguna Jetty)
Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)
Trajekty do Malajzia
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný
Redang Island (Laguna Jetty) - Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Trajekty z Redang Island do Lang Tengah Island

Linka Redang Island Lang Tengah Island spája Malajzia s Malajzia. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Al Ameen Boat Services. Plavba sa uskutočňuje 7 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Redang Island Lang Tengah Island sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

 • Ako dlho trvá trajekt z Redang Island (Laguna Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Čas prepravy trajektom z Redang Island (Laguna Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) je približne 30m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.
 • Koľko stojí trajekt z Redang Island (Laguna Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Cena trajektu z Redang Island (Laguna Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Redang Island (Laguna Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) je 0 €.
 • Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Redang Island (Laguna Jetty) a Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Redang Island (Laguna Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) a toto je
  • Al Ameen Boat Services
 • Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Redang Island (Laguna Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Rezervujte si trajekty z Redang Island (Laguna Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.
 • Môžete cestovať pešo na trajekte z Redang Island (Laguna Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Redang Island (Laguna Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) s
  • Al Ameen Boat Services
 • Môžete vziať svoje auto na trajekt z Redang Island (Laguna Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Nie, na trajekte môžu cestovať len peší cestujúci.
 • Môžete vziať na trajekt z Redang Island (Laguna Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) domáce zvieratá?

  Nie, domáce zvieratá nie sú povolené na palube.
 • Aká je vzdialenosť z Redang Island (Laguna Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Vzdialenosť medzi Redang Island (Laguna Jetty) a Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) je približne 0 námorných míľ.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.