Vigourmarine
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Vigourmarine

Vigourmarine je malajzijský prevádzkovateľ, ktorý zabezpečuje pravidelné trajekty z Merangu na ostrovy Redang a Lang Tengah, ktoré sa nachádzajú na východnom pobreží Malajzie. V súčasnosti ide o sezónnu linku, ktorá premáva do konca septembra. To sa však môže zmeniť v závislosti od počtu rezervácií, ktoré dostanú počas leta.

Spoločnosť Vigourmarine ponúka 3 trasy, medzi ktoré patria Merang - ostrov Redang, Merang - ostrov Lang Tengah a Redang - ostrov Lang Tengah. Všetky trajekty z pevniny odchádzajú z prístaviska Merang, ktoré sa nachádza v ústí rieky Sungai Merang. Uistite sa, že prídete aspoň 30 minút pred plánovaným odchodom, aby ste mali čas na odbavenie. Trajekty prevádzkované spoločnosťou Vigourmarine prijímajú len peších cestujúcich.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Vigourmarine, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Vigourmarine. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Vigourmarine s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Vigourmarine

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.