Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3604 trasách a z 720 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2.5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1.2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Malajzia

Malajzia pozostáva z dvoch regiónov, ktoré sú oddelené Juhočínskym morom. Západná časť má spoločnú hranicu s Thajskom, zatiaľ čo východná časť sa nachádza na ostrove Borneo.

Malajzia má krásnu prírodnú scenériu s hustými lesmi a nedotknutými plážami či metropoly ako napr. Kuala Lumpur s obrovskými mrakodrapmi a modernými nákupnými centrami.

Malajzia je domovom približne 20 % všetkých druhov zvierat na svete. Ak navštívite Sepilok, určite nevynechajte rehabilitačné centrum pre orangutany, kde žije asi 60 až 80 orangutanov. Môžete ich kŕmiť alebo iba si prezrieť ich fascinujúce útočisko pozdĺž turistických trás.

Pravdepodobne najikonickejšou stavbou v krajine sú dvojičky Petronas Towers v hlavnom meste a finančnom centre Kuala Lumpur. Dosahujú neuveriteľných 452 metrov a vyzerajú ešte pôsobivejšie, keď sú v noci osvetlené. K dispozícii je aj prehliadka dvojičiek z 88. poschodia, skadiaľ sa naskytá úžasný výhľad na celé mesto.

Ako väčšina juhovýchodných ázijských krajín, gastronómia hrá obrovskú úlohu v malajzijskej kultúre. Hovädzie voňavé curry s názvom rendang je jedným z najobľúbenejších jedál. Ďalšou obľúbenou pochúťkou je varený krab s pikantnou omáčkou. "Cendol" je zaujímavý a lahodný dezert z ľadovej drte, cukru, kokosového mlieka, zelených želé rezancov a fazule.

George Town na ostrove Penang sa dá považovať za hlavné mesto gastronómie, kde si môžete pochutnať na miestnom ovocí, čerstvých morských plodoch a typických malajzijských pochúťkach. Nájdete tu viac než len skvelé jedlo. Mesto sa pýši skvelým pouličným umením a mnohými koloniálnymi budovami, pričom najpozoruhodnejšia je Modrá vila Cheong Fatt Tze. Môžete si rezervovať prehliadku so sprievodcom tejto budovy z roku 1880, ktorá okrem iného skrýva ohromujúce dlažby a tradičné elementy čínskej architektúry.

Trajekty plávajú z prístavu Changi na východne Singapure a smerujú do prístavu Tanjung Belungkor v západnej časti Malajzie. K dispozícii je niekoľko plavieb každý deň a plavba trvá približne pol hodiny.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Populárni prevádzkovatelia trajektov

 • Bundhaya Speed Boat
  • Zistiť cenu
 • Perhentian Sunny Travel
  • Zistiť cenu
 • Al Ameen Boat Services
  • Zistiť cenu
 • Satun Pakbara Speed Boat Club
  • Zistiť cenu
Zobraziť všetkých prevádzkovateľov trajektov

Trasy a prístavy v Malajzia