2GO Travel
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

2GO Travel

2GO Travel je najväčší trajektový operátor na Filipínach. Sídli v hlavnom meste Manila a má k dispozícii rozsiahlu plavebnú sieť medzi niektorými z približne sedem tisíc ostrovov.

Spoločnosť bola pôvodne známa ako Negros Navigation a zahŕňala viacero zlúčených podnikov. Dnes má 2GO Travel má takmer 150 rokov skúseností v námornom priemysle a k dispozícii jednu z najmodernejších flotíl v krajine, od obrovských výletných lodí až po menšie vysokorýchlostné katamarány, ktoré umožňujú jednoduchú prepravu medzi jednými z najkrajších ostrovov v juhovýchodnej Ázii.

2GO Travel sa pýši vynikajúcou spokojnosťou zákazníkov a vždy, keď sa rozhodnete využiť ich služby, máte zaručenú príjemnú cestu. Spoznávanie krásnych destinácií, malebných pláží či moderných filipínskych miest nebolo nikdy jednoduchšie než s 2GO Travel.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti 2GO Travel s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy 2GO Travel

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.