COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

2GO Travel

2GO Travel je najväčší trajektový operátor na Filipínach. Sídli v hlavnom meste Manila a má k dispozícii rozsiahlu plavebnú sieť medzi niektorými z približne sedem tisíc ostrovov.

Spoločnosť bola pôvodne známa ako Negros Navigation a zahŕňala viacero zlúčených podnikov. Dnes má 2GO Travel má takmer 150 rokov skúseností v námornom priemysle a k dispozícii jednu z najmodernejších flotíl v krajine, od obrovských výletných lodí až po menšie vysokorýchlostné katamarány, ktoré umožňujú jednoduchú prepravu medzi jednými z najkrajších ostrovov v juhovýchodnej Ázii.

2GO Travel sa pýši vynikajúcou spokojnosťou zákazníkov a vždy, keď sa rozhodnete využiť ich služby, máte zaručenú príjemnú cestu. Spoznávanie krásnych destinácií, malebných pláží či moderných filipínskych miest nebolo nikdy jednoduchšie než s 2GO Travel.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti 2GO Travel s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy 2GO Travel