Livorno
Bastia
Trajekty do Korzika
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Livorno do Bastia

Trajektová trasa Livorno Bastia spája Taliansko s Korzika a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Moby Lines sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 4 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Corsica Ferries sa plavia 14 krát za týždeň, plavba trvá od 4 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 21 plavieb týždeň na trase z Livorno Bastia medzi Taliansko a Korzika. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Livorno do Bastia

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Taliansko do Korzika.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Livorno do Bastia?

Čas prepravy trajektom z Livorno do Bastia je približne 4h 30m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Livorno do Bastia?

Cena trajektu z Livorno do Bastia sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Livorno do Bastia je 214 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Livorno a Bastia?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Livorno do Bastia. Toto je
  • Moby Lines
  • Corsica Ferries

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Livorno do Bastia?

Rezervujte si trajekty z Livorno do Bastia prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Livorno do Bastia?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Livorno do Bastia s
  • Moby Lines
  • Corsica Ferries

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Livorno do Bastia?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Livorno do Bastia s
  • Moby Lines
  • Corsica Ferries

Môžete vziať na trajekt z Livorno do Bastia domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Corsica Ferries

Aká je vzdialenosť z Livorno do Bastia?

Vzdialenosť medzi Livorno a Bastia je približne 71 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Livorno

Talianske prístavné mesto Livorno leží na západnom pobreží Toskánska v Ligúrskom mori. V jeho štvrti Nové Benátky je zachovaná ešte pôvodná architektúra a pôvodný pôdorys ulíc. Tu môžu návštevníci vidieť staré mosty, úzke uličky, šľachtické domy a kanalizačnú sieť, ktorá bola využívaná na prepojenie prístavu a mestských prístavných skladov. Obdivovať je možné množstvo neoklasických budov, múzeí, verejných parkov a kultúrnych inštitúcií. Za návštevu určite stojí múzeum Museo Mascagnano, kde sú pamiatky, dokumenty a opery slávneho skladateľa a dirigenta Pietra Mascagniho, ktorý žil v Livorne. Niektoré z jeho opier je možné počuť počas lyrickej hudobnej sezóny.

Livorno je tretí najväčší prístav na západnom pobreží Talianska a je tu k dispozícii veľa služieb a zariadení vrátane služieb pre nákladnú, ako i osobnú dopravu. V prístave sa nachádzajú bezbariérové rampy, toalety a sprchy pre cestujúcich. K dispozícii sú aj bary, reštaurácie, konferenčné centrum, banky a informácie pre cestujúcich. Z prístavu premávajú trajektové linky do prístavov Bastia, Olbia, Golfo Aranci, Cagliari a do Tuniska.


Sprievodca prístavom Bastia

Mesto Bastia je situované na východnom pobreží Korziky, smerom na Taliansko s výhľadom na Toskánske súostrovie a je druhým najväčším mestom na Korzike. Severne od Bastie sa nachádza mys Cap Corse, ktorý je posiaty janovskými vežami a obdarený veľkou prírodnou rezerváciou, ktorá sa teší veľkej obľube medzi turistami. Ako v prípade mnohých ostatných miest na Korzike, aj história Bastie začala s Janovčanmi, ktorý vládli Korzike od 14. storočia. Starý prístav (Vieux Port) sa nachádza v južnej časti mesta a je obľúbeným miestom na prechádzku a obdivovanie starých budov mesta sústredených okolo rybárskeho prístavu, ktoré sa veľmi nelíšia od tých, ktoré možno vidieť v Benátkach. Z prístavu sa môžete prejsť záhradami Romieu až k citadele nad prístavom, ktorá bola pôvodným janovským mestom chráneným obrannými múrmi, vybudovanými v 15. storočí a ktoré chráni aj brána Ľudovíta XVI, cez ktorú sa vstupuje do citadely.

Trajekty z Bastie spájajú Francúzsko (Marseille, Nice a Toulon) a Taliansko (Janov, La Spezia, Livorno, Piombino, Savona, Portoferraio).


Livorno až Bastia Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 22/04/2024 a 28. 4. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Moby Lines 08:00 12:30 4 hodín 30 minút St, Čt, Pi, Sat, Sun
Corsica Ferries 08:30 13:00 4 hodín 30 minút Mon, Pi, Sun
Corsica Ferries 13:45 18:45 5 hodín St, Čt, Sat
Corsica Ferries 15:00 20:00 5 hodín Út
Moby Lines 16:00 20:30 4 hodín 30 minút Mon

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.