Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3604 trasách a z 720 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2.5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1.2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Alžírsko

Vďaka svojej geografickej polohe v hornej časti severnej Afriky má Alžírsko ideálnu polohu pre trajektovú prepravu zo španielskej pevniny. Navyše, kedže je Alžírsko kultúrne a historicky prepojené s Francúzskom, je tu tiež množstvo plavieb z Francúzska. Všetky plavby cez Stredozemné more sú relatívne dlhé a preto je lepšie, ak si zvolíte aj ubytovanie pre ten najlepší možný zážitok z plavby.

Alméria je španielsky prístav, z ktorého smerujú trajekty do Oranu a Ghazaouetu v Alžírsku. Obe destinácie Vám umožnia spoznať typickú alžírsku kultúru. Ghazaouet je vstupnou bránou do Národného parku Tlemcen - oblasť Alžírska, ktorá zahŕňa vodopády, historickú architektúru a lesy. Oran je druhé najväčšie mesto v krajine. Nájdete tu ohromujúce príklady klasickej arabskej architektúry a to po celom meste, aj železničná stanica je navrhnutá v štýle, ktorý nemožno nájsť nikde inde na svete.

Marseille na južnom pobreží Francúzska má širokú paletu destinácií pre cestujúcich, ktorí sa chcú prepraviť do Alžírska. Trajekty operujú pravidelne do destinácii ako je Alžír, Bejaia, Oran, Annaba a Skikda, a každý z týchto prístavov ponúka jedinečný kultúrny zážitok.

Alžír je hlavné mesto krajiny a Pamätník mučeníkov je stavba, ktorú jednoducho musíte vidieť. Bol postavený na pamiatku tých, ktorí zomreli počas dlhého boja za alžírskou nezávislosť, a pohľad na sochy ponúka fascinujúcu lekciu o histórii rôznych období, ktoré viedli k súčasnému stavu Alžírska.

Annaba je alžírske mesto, ktoré má čo ponúknuť každému turistovi. Tento región sa skladá z turistických hot spotov, ktoré sú sústredené okolo krásnych pláží a malebných hôr, a akonáhle zapadne slnko stávajú sa jednou z najrušnejších oblastí pre nočný život v krajine. Green Main Street je ešte o krok ďalej tým, že ponúka dynamickú a vzrušujúcú oblasť, kde sa začína zábava už v popoludňajších hodinách. Jeho poloha na okraji alžírskeho pobrežia z neho robí ideálne miesto, kde začať s motoristickým dobrodružstvom po Alžírsku .

Ak ste sa rozhodli prísť do Alžírska na trajekte, je to určite skvelý spôsob, ako preklenúť vzdialenosť medzi Európou a severnou Afrikou. Bohatá história krajiny v námorníctve znamená, že na pobreží je rozmanitá škála turistických atrakcií a veľké mestské oblasti a cesta do vnútrozemia Vám ponúkne možnosť zažiť ešte autentickejší zážitok, ďaleko od typických turistických miest.

Ďalšou možnosťou je pokračovať pozdĺž pobrežia do Maroka alebo Tuniska, a Annaba je veľmi blízko k tuniskej hranici.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • Corsica Linea
    • Zistiť cenu
  • Balearia
    • Zistiť cenu
  • Naviera Armas
    • Zistiť cenu

Trasy a prístavy v Alžírsko