Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3460 trasách a z 701 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2.5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1.2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Španielsko

Španielsko sa nachádza v juhozápadnej časti Európy a pozostáva z Pyrenejského polostrova, Beleárskych ostrovov, Kanárskych ostrovov a miest Ceuta a Melilla na severnom pobreží Maroka.

Oficiálny portál cestovného ruchu v Španielsku uvádza - "Španielsko má čo chcete a všetko, čo budete potrebovať", a naozaj je to pravda - kedže je to jedna z najpopulárnejších svetových turistických destinácií na svete.

Španielsko je krajinou flamenca a býčích zápasov, nájdete tu rozmanitú zmes kultúry, krásnu architektúru a historické pamiatky. Mnoho jeho lokalít je zapísaných do zoznamu svetového dedičstva UNESCO - krásne a dynamické miesta ako Barcelona, ​​Madrid, Valencia, Bilbao, Sevilla či Granada.

Okrem svetovo preslávených miest, ktoré lákajú turistov rok čo rok, je to aj 7000 kilometrov pobrežia a predovšetkým svetoznáma Costa del Sol, ktoré priťahujú milovníkov slnka v obrovských množstvách.

Krajina je preslávená svoju gastronómiou a jedlami ako je paella, gazpacho, španielska omeleta, tapas, atď. Španielsko má nepochybne všetky potrebné, aby bola Vaša návšteva nezabudnuteľným zážitkom.

Dostať sa do Španielska trajektom je relatívne jednoduché - k dispozícii je veľa možností.

Priame trasy z Veľkej Británie vedú z prístavov v južnom Anglicku do prístavov na severnom pobreží Španielska. Tieto plavby sú pomerne dlhé a nie sú najlacnejšie, ale sú prevádzkované luxusnými trajektami, takže to určite stojí za to.

Do Španielska sa môžete dostať aj z Anglicka cez Francúzsko. Je to kratšie a lacnejšie a zvyšok cesty môžete odšoférovať. Ak cestujete trajektom do Španielska z Írska, v súčasnej dobe nie sú k dispozícii žiadne priame trasy. Je nutné ísť cez Francúzsko alebo alternatívne cestovať cez Veľkú Britániu.

Španielsko ponúka početné spojenia s Baleárskymi a Kanárskymi ostrovmi, čo je skvelé, ak sa chcete dostať z pevniny na jeden z nádherných ostrovov, ako je Mallorca, Ibiza, Tenerife a Gran Canaria.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Populárni prevádzkovatelia trajektov

 • Naviera Armas
  • Zistiť cenu
 • Trasmediterranea
  • Zistiť cenu
 • Balearia
  • Zistiť cenu
 • Grandi Navi Veloci
  • Zistiť cenu
Zobraziť všetkých prevádzkovateľov trajektov

Trasy a prístavy v Španielsko