COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Uruguaj

Urugaj leží v juhovýchodnej oblasti Južnej Ameriky. Je to krajina, ktorá je niekedy neprávom prehliadaná, kedže susedí s populárnymi turistickými strediskami-Brazília a Argentína.

Uruguaj je často považovaný za "Švajčiarsko Južnej Ameriky" a môže sa pochváliť nielen krásnou prírodou, ale aj dobre rozvinutou ekonomikou a najliberálnejšími zákonmi v Latinskej Amerike.

Hlavné mesto Montevideo sa musí vidieť. Je to pulzujúca zmes neoklasicistických budovov, divadiel, nákupných centier, rovnako ako aj hlavné obchodné centrum.

Jedna z najpozoruhodnejších pamiatok je Casa Rivera. Kedysi tu sídlil prvý uruguaský prezident, ale teraz je sídlo súčasťou Národného múzea a poskytuje pôsobivú zbierku obrazov, nábytku a artefaktov z dávnych čias.

Nemali by ste si nechať ujsť ani pôsobivé divadlo "Teatro Solis", najkrajší a najstarší priestor na predstavenia v krajine - divadlo bolo prvýkrát otvorené v roku 1856.

Populárni prevádzkovatelia trajektov

    • 3 plavby denne 1 hodina 15 min
    • Zistiť cenu
    • 3 plavby denne 1 hodina 15 min
    • Zistiť cenu

Na palube trajektov

Zistite, ako to vyzerá na palube trajektu ešte pred Vašou cestou

Informácie o lodi, videá & recenzie

Trasy a prístavy v Uruguaj