Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3604 trasách a z 720 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2.5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1.2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Bahamy

Bahamy sa skladajú zo 700 krásnych ostrovov v severnom Karibiku. Nachádzajú sa v blízkosti juhovýchodnej Floridy a môžu sa pochváliť nádherným tropickým podnebím po celý rok.

Každý ostrov ponúka niečo iné. Či už hľadáte oddychovú dovolenku alebo dobrodružstvo, Bahamy sú tým pravým miestom pre Vás.

V jednu chvíľu sa môžete potápať pri treťom najväčšom bariérovom útese, a hneď potom skúmať 23.000 štvorcových míľ mangrovových močiaroch na ostrove Andros.

Určite si prezrite 42 akrovový Národný park Lucayan, kde nájdete najdlhší podvodný jaskynný systém na svete. Po dni dobrodružstva sa môžete zrelaxovať a zahrať si na niektorom z najlepších golfových ihrísk na svete.

Ako sa dalo očakávať, na Bahamách nájdete kilometre úžasných pláží. Pláž Treasure Cay na ostrovoch Abaco bola zvolená jednou z 10 najlepších na svete.

Väčšina pláží ponúka širokú škálu aktivít - môžete si prenajať člny, skúsiť vodné lyže či paragliding, takže sa tu nikto nenudí. Ostrovy Abacos sú ideálne pre plachtenie a medziostrovné plavby, a to vďaka veľkému množstvu a rôznorodosti malých ostrovčekov.

Hlavné mesto Nassau je živé a rušné mesto s množstvom bezcolných obchodov, koloniálnou architektúrou a fascinujúcimi galériami. Môžete tu objavovať bohatú históriu krajiny v múzeu pirátov z Nassau alebo v pevnosti Fort Charlotte z 18. storočia. Je tu tiež umelecká galéria z roku 1860 umelecké galéria, ktorá poskytuje pokojné útočisko pred rušným hlavným mestom.

Je tu aj veľa atrakcií pre deti. Tie si určite zamilujú záhrady Ardastra, čo je v podstate mini-zoo s okolo 300 druhov zvierat. Nájdete tu nájdete slávneho madagaskarského lemura, africkú kozu a vzácne plameniaky.

Nassau na ostrove New Providence ponúka spojenie do väčšiny ostatných prístavov na Bahamách, s vysokorýchlostnými plavbami takmer každý deň. Z prístavu Freeport na Grand Bahamas premáva len trajekt trasu z pevniny USA s pripojením z Fort Lauderdale, v blízkosti Miami. Bahama Express premáva na tejto tarse každý deň s časom plavby len 3 hodiny, takže cesta na Bahamy z Floridy nemôže byť jednoduchšia.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • Balearia Caribbean
    • Zistiť cenu

Trasy a prístavy v Bahamy