Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 2799 trasách a z 660 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2.5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1.2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Kanada

Kanada, preslávená svojimi krásami a množstvom voľne žijúcich zvierat, je naozaj majstrovským dielom prírody. Hoci je táto severoamerická krajina riedko osídlená, rušné mestá Vancouver, Montreal a Toronto ponúkajú únik z pokojnejších miest.

So svojím chladným podnebím je Kanada ideálna pre fanúšikom zimných športov. Zatiaľ čo pohorie Whistler v Britskej Kolumbii má úžasné podmienky pre snowboarding, surfovať môžete v Novom Škótsku a kajakovať v nádhernej rieke South Nahanni v Northwest Territories.

Nie je žiadným prekvapením, že Kanada má jedny z najviac pôsobivých parkov na svete. Prírodná rezervácia Gwaii Haanas National Park Reserve sa nachádza v najjužnejšej časti Haida Gwaii, 130 kilometrov od západného pobrežia a má celkovú rozlohu 4000 štvorcových míľ. Nájdete tu horúce pramene, staroveké totemy, pohrebiská v jaskyniach, rovnako ako veľryby vo vodách obmývajúcich 150 ostrovčekov.

Kanada však ponúka oveľa viac, než len pôsobivé jazerá a lesy. Vancouver má dynamický a elegantný nočný život s luxusnými barmi a reštauráciani s výhľadom na nádherný prístav, zatiaľ čo architektúra v Montreale z 18. storočia a moderná výtvarná scéna určite nadchne každého cestovateľa.

Určite si nemôžete nechať ujsť návštevu Royal Ontario Museum v Toronte, pretože je to jedno z najväčších prírodovedných múzeí v severnej Amerike.

Ak chcete naozaj spoznať Kanadu, určite musíte ochutnať niektoré z miestnych rýb, syrov a pečiva na verejnom trhu na Granville Island. Nenechajte si ujsť národná špeciality - "poutine", Montrealské bagels a či lososa.

Kanada má všetko, čo potrebujete pre fantastickú dovolenku, takže si rezervujte trajekt ešte dnes. Plavba zo Seattlu v USA trvá menej než tri hodiny s častými odchodmi do Victorie v Britskej Kolumbii.

K dispozícii sú aj menej frekventované plavby z ostrovov Campbell, Vancouver, Swindle, Graham a Prince Rupert do rôznych prístavov na pobreží Britskej Kolumbie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • V2V Vacations
    • Zistiť cenu

Trasy a prístavy v Kanada