A-Ships Management S.A
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

A-Ships Management S.A

A-Ships Management S.A je grécka lodná spoločnosť so sídlom v Aténach, ktorá spája južné Taliansko s mnohými prístavmi v Albánsku a západnom Grécku vrátane Iónskych ostrovov.

V roku 1990 boli zavedené celoročné trajekty medzi Talianskom a Gréckom, pričom v nasledujúcich desaťročiach spoločnosť rozširovala svoje trasy a nakupovala väčšie plavidlá, aby splnila rastúce požiadavky trhu. Cestovný poriadok spoločnosti A-Ships Management S.A. v súčasnosti zahŕňa plavby z talianskeho Brindisi do gréckych miest Ignoumenitsa a Korfu, ako aj obľúbenú trasu cez Jadranské more do albánskej Vlory.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti A-Ships Management S.A, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s A-Ships Management S.A na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť A-Ships Management S.A s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Na palube A-Ships Management S.A

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.