Aegean Speed Lines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Aegean Speed Lines

Aegean Speed Lines ponúka trajektovú prepravu medzi gréckym prístavom Pireus, situovaným blízko centra Atén, a Kykladskými ostrovmi v Egejskom mori.

Aegean Speed Lines využíva k svojej prevádzke tri ultramoderné vysokorýchlostné trajekty - Speedrunner II, III, IV, pričom každé plavidlo je schopné previesť až 170 áut a 800 cestujúcich. Lode spoločnosti Aegean Speed Lines sú pohodlné, vysoko kvalitné a spĺňajú všetky bezpečnostné požiadavky námornej verejnej dopravy, čo zaručuje vašu spokojnosť počas cesty za výhodné ceny.

Len päť rokov od jej založenia v decembri 2009 jej Lloyd's List udelil ocenenie za „najlepšiu námornú spoločnosť roka“ za jej usilovné odhodlanie poskytovať vysokokvalitné služby. Veľkú zásluhu mal na tom predovšetkým personál a členovia posádky spoločnosti Aegean Lines, ktorí sa vedia vžiť do role pasažierov a pôsobiť ako samotní cestujúci, čo im umožňuje ponúkať prvotriedne zákaznícke služby každý deň a nepretržite prekračovať vaše očakávania.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Aegean Speed Lines s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Aegean Speed Lines s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Na palube Aegean Speed Lines

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.