Aegeon Pelagos
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Aegeon Pelagos

Aegeon Pelagos je dcérskou spoločnosťou gréckeho trajektového prevádzkovateľa Anek Lines, ktorá ponúka plavby medzi ostrovmi Kréta, Kyklady a Dodekanézy, rovnako ako plavby z iných miest, vrátane Pireusu a Herakliónu.

Aegeon Pelagos (alebo Aigaion Pelagos ako je spoločnosť lokálné známa), ktorá od roku 2010 operuje v južnej časti Egejského mora, sa pýši flotilou pozostávajúcou z ôsmich veľkých a moderných trajektov, ktoré ponúkajú široký výber vysoko kvalitných zariadení.

Na palube trajektov Vám posádka Aegeon Pelagos ponúkne služby na tej najvyššej úrovni, a to v luxusnom prostredí, zatiaľ čo sa budete plaviť na niektorý z tých najatraktívnejšich ostrovov v krajine. Ak si chcete počas Vašej cesty oddýchnuť, môžete si vybrať zo štýlových kajút, či ochutnať pokrmy miestnej kuchyne v samoobslužných reštauráciách alebo sa v bare môžete dozvedieť všetko o gréckej kultúre vína.

S Aegeon Pelagos nemôžu byť výlety medzi starodávnymi ostrovmi Dodekanézy, krásnymi Kykladami a jedinečným ostrovom Kréta už jednoduchšie!

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Aegeon Pelagos s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Aegeon Pelagos s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.