COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Aegeon Pelagos

Aegeon Pelagos je dcérskou spoločnosťou gréckeho trajektového prevádzkovateľa Anek Lines, ktorá ponúka plavby medzi ostrovmi Kréta, Kyklady a Dodekanézy, rovnako ako plavby z iných miest, vrátane Pireusu a Herakliónu.

Aegeon Pelagos (alebo Aigaion Pelagos ako je spoločnosť lokálné známa), ktorá od roku 2010 operuje v južnej časti Egejského mora, sa pýši flotilou pozostávajúcou z ôsmich veľkých a moderných trajektov, ktoré ponúkajú široký výber vysoko kvalitných zariadení.

Na palube trajektov Vám posádka Aegeon Pelagos ponúkne služby na tej najvyššej úrovni, a to v luxusnom prostredí, zatiaľ čo sa budete plaviť na niektorý z tých najatraktívnejšich ostrovov v krajine. Ak si chcete počas Vašej cesty oddýchnuť, môžete si vybrať zo štýlových kajút, či ochutnať pokrmy miestnej kuchyne v samoobslužných reštauráciách alebo sa v bare môžete dozvedieť všetko o gréckej kultúre vína.

S Aegeon Pelagos nemôžu byť výlety medzi starodávnymi ostrovmi Dodekanézy, krásnymi Kykladami a jedinečným ostrovom Kréta už jednoduchšie!

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Aegeon Pelagos s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Aegeon Pelagos s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy Aegeon Pelagos