Trajekty z Al Hoceima do Motril

Linka Al Hoceima Motril spája Maroko s Španielsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Naviera Armas. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 5 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Al Hoceima Motril sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Al Hoceima - Motril

Priemerné ceny pre Al Hoceima Motril

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Al Hoceima Motril je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Al Hoceima

Al Hoceima je hlavné mesto regiónu Taza-Al-Hoceima-Taounate v Maroku. Nachádza sa na severnom okraji pohoria Rif a leží na pobreží Stredozemného mora. Z mesta je krásny výhľad na pláž Plage Quemado a obchodný prístav. Vďaka širokým uliciam je jednoduché sa v meste orientovať. Bulvár Mohammed V, ktorý je rovnobežný so španielskou univerzitou na jednej strane a s Place du Rif na druhej, je miestom, kde možno nájsť veľa reštaurácií.

Prístav je dôležitý pre turistickú infraštrúru mesta. Kotvia tu mnohé miestne rybárske lode a je vždy plný miestnych obyvateľov a návštevníkov. Turisti si tu môžu prenajať malé člny na krátke výlety alebo rybačku. V krištáľovo čistej vode sa vyskytuje veľa druhov delfínov, ktoré možno vidieť plávať okolo zálivu, čo je tiež jeden z dôvodov prečo si urobiť výlet na lodi.