Al Hoceima
Motril
Trajekty do Španielsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Al Hoceima do Motril

Linka Al Hoceima Motril spája Maroko s Španielsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Naviera Armas. Plavba sa uskutočňuje 7 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 7 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Al Hoceima Motril sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Alternatívy trajektov z Al Hoceima do Motril

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Maroko do Španielsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Al Hoceima do Motril?

Čas prepravy trajektom z Al Hoceima do Motril je približne 7h 30m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Al Hoceima a Motril?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Al Hoceima do Motril a toto je
  • Naviera Armas

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Al Hoceima do Motril?

Rezervujte si trajekty z Al Hoceima do Motril prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Sprievodca prístavom Al Hoceima

Al Hoceima je hlavné mesto regiónu Taza-Al-Hoceima-Taounate v Maroku. Nachádza sa na severnom okraji pohoria Rif a leží na pobreží Stredozemného mora. Z mesta je krásny výhľad na pláž Plage Quemado a obchodný prístav. Vďaka širokým uliciam je jednoduché sa v meste orientovať. Bulvár Mohammed V, ktorý je rovnobežný so španielskou univerzitou na jednej strane a s Place du Rif na druhej, je miestom, kde možno nájsť veľa reštaurácií.

Prístav je dôležitý pre turistickú infraštrúru mesta. Kotvia tu mnohé miestne rybárske lode a je vždy plný miestnych obyvateľov a návštevníkov. Turisti si tu môžu prenajať malé člny na krátke výlety alebo rybačku. V krištáľovo čistej vode sa vyskytuje veľa druhov delfínov, ktoré možno vidieť plávať okolo zálivu, čo je tiež jeden z dôvodov prečo si urobiť výlet na lodi.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.