COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Algerie Ferries

Algerie Ferries je alžírska trajektová spoločnosť, ktorá prevádzkuje plavby v Stredozemnom mori medzi kontinentálnou Európou a Alžírskom.

Algerie Ferries bola založená ENTMV (Entreprise Nationale de Transport Maritime de Voyageurs) v roku 1987 a teraz uskutočňuje priemerne 900 plavieb ročne pomocou svojej trajektovej flotily pozostávajúcej zo štyroch veľkých a moderných lodí Djazair II, Tariq Ibn Ziyad, Tassili II and Elryos, ktoré prešli kompletnou renováciou v roku 2008 a dnes sa pýšia prvotriednym vybavením a zariadeniami.

Na palube lode spoločnosti Algerie Ferries vás privítajú skúsení odborníci, ktorí sa o vás postarajú počas celej plavby. Nájdete tu veľa možností na zábavu – veľa reštaurácií, bezcolných obchodov, televíznych miestností, relaxačných priestorov a barov na hornej palube, kde sa podávajú teplé aj studené nápoje. Na palube je k dispozícií výber z rôznych druhov ubytovania, od ekonomickej triedy až po luxusne zariadené apartmány a pohodlné salóniky s kreslami.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Algerie Ferries s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Algerie Ferries s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy Algerie Ferries