Algerie Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Algerie Ferries

Algerie Ferries je alžírska trajektová spoločnosť, ktorá prevádzkuje plavby v Stredozemnom mori medzi kontinentálnou Európou a Alžírskom.

Algerie Ferries bola založená ENTMV (Entreprise Nationale de Transport Maritime de Voyageurs) v roku 1987 a teraz uskutočňuje priemerne 900 plavieb ročne pomocou svojej trajektovej flotily pozostávajúcej zo štyroch veľkých a moderných lodí Djazair II, Tariq Ibn Ziyad, Tassili II and Elryos, ktoré prešli kompletnou renováciou v roku 2008 a dnes sa pýšia prvotriednym vybavením a zariadeniami.

Na palube lode spoločnosti Algerie Ferries vás privítajú skúsení odborníci, ktorí sa o vás postarajú počas celej plavby. Nájdete tu veľa možností na zábavu – veľa reštaurácií, bezcolných obchodov, televíznych miestností, relaxačných priestorov a barov na hornej palube, kde sa podávajú teplé aj studené nápoje. Na palube je k dispozícií výber z rôznych druhov ubytovania, od ekonomickej triedy až po luxusne zariadené apartmány a pohodlné salóniky s kreslami.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Algerie Ferries s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Algerie Ferries s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.