Amakusa Takarajima Line
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Amakusa Takarajima Line

Amakusa Takarajima Line prevádzkuje plavby medzi pevninskou prefektúrou Kumamoto a ostrovmi Amakusa v južnom Japonsku a ponúka plavby do prístavov Misumi, Hondo a Macušima.

Spoločnosť Amakusa Takarajima Line so svojimi tromi špičkovými plavidlami Vista Bonita, Marisol a Serena, ktoré boli navrhnuté popredným priemyselným dizajnérom, ponúka svojim cestujúcim vynikajúci plavebný zážitok.

Každý trajekt má klimatizovanú dolnú palubu s pohodlnými sedadlami, vynikajúce hygienické vybavenie či priestranné paluby, z ktorých si môžete počas svojej cesty vychutnať nádherný výhľad na horu Unzen a pôsobivé mosty Amakusa Gokyo.

Ak sa plavíte na lodiach spoločnosti Amakusa Takarajima Line, nezabudnite si priniesť fotoaparát, pretože priľahlé ostrovy sú vynikajúcim miestom na pozorovanie delfínov a preto majte počas plavby oči na stopke na spozorovanie týchto fascinujúcich zvierat.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Amakusa Takarajima Line, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Amakusa Takarajima Line. Ak je to možné, taktiež porovnáme Amakusa Takarajima Line s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Na palube Amakusa Takarajima Line

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.