Amakusa Takarajima Line

Amakusa Takarajima Line prevádzkuje plavby medzi pevninskou prefektúrou Kumamoto a ostrovmi Amakusa v južnom Japonsku a ponúka plavby do prístavov Misumi, Hondo a Macušima.

Spoločnosť Amakusa Takarajima Line so svojimi tromi špičkovými plavidlami Vista Bonita, Marisol a Serena, ktoré boli navrhnuté popredným priemyselným dizajnérom, ponúka svojim cestujúcim vynikajúci plavebný zážitok.

Každý trajekt má klimatizovanú dolnú palubu s pohodlnými sedadlami, vynikajúce hygienické vybavenie či priestranné paluby, z ktorých si môžete počas svojej cesty vychutnať nádherný výhľad na horu Unzen a pôsobivé mosty Amakusa Gokyo.

Ak sa plavíte na lodiach spoločnosti Amakusa Takarajima Line, nezabudnite si priniesť fotoaparát, pretože priľahlé ostrovy sú vynikajúcim miestom na pozorovanie delfínov a preto majte počas plavby oči na stopke na spozorovanie týchto fascinujúcich zvierat.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Amakusa Takarajima Line, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Amakusa Takarajima Line. Ak je to možné, taktiež porovnáme Amakusa Takarajima Line s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Trasy a prístavy Amakusa Takarajima Line

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Všetky trasy Amakusa Takarajima Line