COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Andaman Wave Master

Andaman Wave Master je thajská trajektová spoločnosť špecializujúca sa na denné výlety a prepravu z Phuketu, najväčšieho ostrova v krajine, na ostrovy Phi Phi v Andamanskom mori.

V prevádzke v tomto regióne od roku 1999, Andaman Wave Master je jednou z najdlhšie fungujúcich trajektových spoločností v Thajsku, zabezpečujúca plavby a transfery z hotelov po celý rok, čo umožňuje, aby váš výlet prebehol tak hladko, ako je to len možné.

Na krátke výlety na ostrov Koh Phi Phi je využívaná loď Royal Jet Cruiser 9, najnovšia a jedna z najrýchlejších lodí flotily. Čo sa týka ostatných trás, Andaman Wave Master ponúka široký výber moderných a veľkých trajektov, ktoré sú schopné prepraviť stovky cestujúcich do/z niektorých najobľúbenejších turistických miest v Thajsku.

Navyše, spoločnosť je tiež autorizovaným predajcom ubytovania v rezortoch a ponúka výber z luxusného ubytovania na ostrove Koh Phi Phi, kde sa nachádzajú nádherné pláže, skvelé miesta na šnorchlovanie či reštaurácie.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Andaman Wave Master, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Andaman Wave Master. Ak je to možné, taktiež porovnáme Andaman Wave Master s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Andaman Wave Master