Anek Lines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Anek Lines

Anek Lines prevádzkuje veľké množstvo trajektov, ktoré premávajú medzi Talianskom a Gréckom, ako aj medzi mnohými gréckymi ostrovmi.

Spoločnosť je víťazom mnohých prepravných ocenení a od svojho založenia v roku 1967 a je najväčšou lodnou spoločnosťou v Grécku a materskou spoločnosťou mnohých významných operátorov v Stredozemí. Flotila Anek Lines pozostáva z moderných trajektov s vybavením, aké sa dá očakávať od takej poprednej lodnej spoločnosti. Trajekty medzinárodnej prevádzky spoločnosti Anek Lines premávajú z talianskeho prístavov Benátky a Ancona do prístavov Igoumenitsa, Korfu and Patras, kým domáca trajektová preprava operuje na Kréte a v oblasti Dodekanézskych a Kykladských ostrovov. Plavby Anek Lines z/do Ancony a tie medzi gréckym prístavom Pireus a Krétou sú prevádzkované spoločne so spoločnosťou Superfast Ferries.

Moderne vybavená flotila dodržiava vysoké štandardy týkajúce sa bezpečnosti a kvality, ktoré obsahujú všetky náležitosti spojené s poprednou trajektovou spoločnosťou. Vlajková loď F/B Elyros bola uvedená v roku 2007 a získala cenu za „najlepšiu rekonštrukciu“ na udeľovaní cien ShipPax Awards za rok 2008, keďže bola vyrobená z materiálov šetrných k životnému prostrediu a ponúka vynikajúce zariadenia a vybavenie. Zvyšok flotily tvoria rovnako špičkové plavidlá vrátane Venizelos, Olympic Champion, Hellenic Spirit, Kydon, Kriti I a II a Prevelis.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Anek Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.