COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Anek Lines

Anek Lines prevádzkuje veľké množstvo trajektov, ktoré premávajú medzi Talianskom a Gréckom, ako aj medzi mnohými gréckymi ostrovmi.

Spoločnosť je víťazom mnohých prepravných ocenení a od svojho založenia v roku 1967 a je najväčšou lodnou spoločnosťou v Grécku a materskou spoločnosťou mnohých významných operátorov v Stredozemí. Flotila Anek Lines pozostáva z moderných trajektov s vybavením, aké sa dá očakávať od takej poprednej lodnej spoločnosti. Trajekty medzinárodnej prevádzky spoločnosti Anek Lines premávajú z talianskeho prístavov Benátky a Ancona do prístavov Igoumenitsa, Korfu and Patras, kým domáca trajektová preprava operuje na Kréte a v oblasti Dodekanézskych a Kykladských ostrovov. Plavby Anek Lines z/do Ancony a tie medzi gréckym prístavom Pireus a Krétou sú prevádzkované spoločne so spoločnosťou Superfast Ferries.

Moderne vybavená flotila dodržiava vysoké štandardy týkajúce sa bezpečnosti a kvality, ktoré obsahujú všetky náležitosti spojené s poprednou trajektovou spoločnosťou. Vlajková loď F/B Elyros bola uvedená v roku 2007 a získala cenu za „najlepšiu rekonštrukciu“ na udeľovaní cien ShipPax Awards za rok 2008, keďže bola vyrobená z materiálov šetrných k životnému prostrediu a ponúka vynikajúce zariadenia a vybavenie. Zvyšok flotily tvoria rovnako špičkové plavidlá vrátane Venizelos, Olympic Champion, Hellenic Spirit, Kydon, Kriti I a II a Prevelis.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Anek Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Anek Lines