COVID-19 Update Due to exceptional demand relating to Covid-19, and to ensure we help those customers that are sailing in the next 72 hours, we will be closing our customer service phone lines and handling all queries electronically. For any customer service enquiry please use our online contact form. Please note, we will deal with all enquiries based on sailing date priority so bear with us if your sailing is further in the future. We appreciate your understanding and support during these exceptional circumstances.

Šanghaj - Osaka je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Čína do Japonsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Šanghaj - Osaka

Trajekty z Šanghaj do Osaka

Porovnajte a zarezervujte si trajekt Šanghaj Osaka plávajúci z Čína do Japonsko teraz s [--Website--], a buďte si istí, že na lístku ušetríte!

Prezrite si plavebné poriadky a ceny všetkých trajektov Šanghaj - Osaka, a tým si zaistíte najlepšiu možnú cenu za lístok. Ak je k dispozícii alternatívna linka, ktorá Vám umožní ušetriť ešte viac, potom Vám ju ponúkneme tiež.

Zvoľte Šanghaj - Osaka alebo alternatívnu trasu do Japonsko z nášho "Vyhľadávač cien" a hneď zistíte, aké ľahké je rezervovať si trajekt.