Aremiti
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Aremiti

Aremiti prevádzkuje trajektovú linku, ktoré prepája 17 km dlhý prieliv medzi ostrovmi vo Francúzskej Polynézii - Tahini a Moorea. Tie patria do súostrovia Ostrovy spoločnosti v južnej časti Tichého oceánu.

Rodinou prevádzkovaná spoločnosť Aremiti vznikla v roku 1991 a jej sídlom je Papeete, hlavné mesto Francúzskej Polynézie s cieľom efektívne prepravovať cestujúcich, tovar a vozidlá medzi oboma ostrovmi.

Preprava medzi týmito dvomi krásnymi ostrovmi trvá niečo medzi 30 a 40 minútami a trajekt premáva približne päťkrát denne.

V priebehu rokov sa flotila spoločnosti Aremiti obnovila a zlepšila, čo jej umožňuje ponúkať rýchlejšiu a pohodlnejšiu prepravu pre svojich cestujúcich. V súčasnosti Ameriti využíva dve vysokorýchlostné plavidlá Aremiti 5 a Aremiti Ferry 2.

Z týchto dvoch plavidiel je 56-metrový Aremiti menšou a rýchlejšou loďou a môže prepraviť až 697 cestujúcich a 30 ľahkých vozidiel. Vďaka najnovšej generácii stabilizátorov umožňuje plavbu v skutočnom pohodlí a to pri rýchlosti viac než 30 uzlov. Na palube sú k dispozícii klimatizované izby, snack bar a veľká TV s plochou obrazovkou. Na hornej palube nájdete slnečnú terasu so 70 sedadlami, ktoré sú ideálne na vyhliadkovú plavbu.

Katamarán Aremiti Ferry 2 je dlhý 80 metrov a je vlajkovou loďou spoločnosti a môže prepraviť až 967 cestujúcich a 146 vozidiel. S dvoma klimatizovanými palubami a veľkou reštauračnou oblasťou je tou priestrannejšou z flotily. Rovnako ako jej sesterská loď má hore slnečnú terasu.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Aremiti, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Aremiti. Ak je to možné, taktiež porovnáme Aremiti s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.