COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Aremiti

Aremiti prevádzkuje trajektovú linku, ktoré prepája 17 km dlhý prieliv medzi ostrovmi vo Francúzskej Polynézii - Tahini a Moorea. Tie patria do súostrovia Ostrovy spoločnosti v južnej časti Tichého oceánu.

Rodinou prevádzkovaná spoločnosť Aremiti vznikla v roku 1991 a jej sídlom je Papeete, hlavné mesto Francúzskej Polynézie s cieľom efektívne prepravovať cestujúcich, tovar a vozidlá medzi oboma ostrovmi.

Preprava medzi týmito dvomi krásnymi ostrovmi trvá niečo medzi 30 a 40 minútami a trajekt premáva približne päťkrát denne.

V priebehu rokov sa flotila spoločnosti Aremiti obnovila a zlepšila, čo jej umožňuje ponúkať rýchlejšiu a pohodlnejšiu prepravu pre svojich cestujúcich. V súčasnosti Ameriti využíva dve vysokorýchlostné plavidlá Aremiti 5 a Aremiti Ferry 2.

Z týchto dvoch plavidiel je 56-metrový Aremiti menšou a rýchlejšou loďou a môže prepraviť až 697 cestujúcich a 30 ľahkých vozidiel. Vďaka najnovšej generácii stabilizátorov umožňuje plavbu v skutočnom pohodlí a to pri rýchlosti viac než 30 uzlov. Na palube sú k dispozícii klimatizované izby, snack bar a veľká TV s plochou obrazovkou. Na hornej palube nájdete slnečnú terasu so 70 sedadlami, ktoré sú ideálne na vyhliadkovú plavbu.

Katamarán Aremiti Ferry 2 je dlhý 80 metrov a je vlajkovou loďou spoločnosti a môže prepraviť až 967 cestujúcich a 146 vozidiel. S dvoma klimatizovanými palubami a veľkou reštauračnou oblasťou je tou priestrannejšou z flotily. Rovnako ako jej sesterská loď má hore slnečnú terasu.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Aremiti, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Aremiti. Ak je to možné, taktiež porovnáme Aremiti s alternatívnymi trajektovými operátormi.