Arthamas Express
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Arthamas Express

Ostrov Bali je v poslednom čase veľmi vyhľadávanou svetovou destináciou, ktorá sa teší veľkej obľube hlavne medzi mladými cestovateľmi a batôžkármi. Spoločnosť Arthamas Express tento záujem pretavila do ponuky plavieb cez prieliv Badung, aby poskytla cestujúcim spojenie medzi prístavmi Sanur a Lembongan.

Štyri motory so silou 250 koní odobrujú názov lode „Fast Boat“ (Rýchla loď), ktorá prepravuje cestujúcich do destinácií na tejto trase. Trajekt premáva 3x denne z oboch prístavov. Loď má dĺžku 16,25 m a šírku 3,50 m a má kapacitu až pre 80 pasažierov. Na lodi je k dispozícii široká ponuka bezpečnostných zariadení vrátane záchranných viest pre všetkých pasažierov, štyri záchranné kolesá a o vašu bezpečnosť sa bude starať vysoko kvalifikovaný a ochotný personál.

Polhodinová plavba ubehne ako voda vďaka veľkolepému výhľadu z paluby na okolie a čerstvému osviežujúcemu vzduchu pri sledovaní úchvatného okolia. Po vylodení je k dispozícii bezplatný transfer do blízkych hotelov, ako aj bezplatné vyzdvihnutie z vášho ubytovania a preprava do prístavu.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Arthamas Express, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Arthamas Express. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Arthamas Express s inými trajektovými operátormi.

Na palube Arthamas Express

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.