COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Arthamas Express

Ostrov Bali je v poslednom čase veľmi vyhľadávanou svetovou destináciou, ktorá sa teší veľkej obľube hlavne medzi mladými cestovateľmi a batôžkármi. Spoločnosť Arthamas Express tento záujem pretavila do ponuky plavieb cez prieliv Badung, aby poskytla cestujúcim spojenie medzi prístavmi Sanur a Lembongan.

Štyri motory so silou 250 koní odobrujú názov lode „Fast Boat“ (Rýchla loď), ktorá prepravuje cestujúcich do destinácií na tejto trase. Trajekt premáva 3x denne z oboch prístavov. Loď má dĺžku 16,25 m a šírku 3,50 m a má kapacitu až pre 80 pasažierov. Na lodi je k dispozícii široká ponuka bezpečnostných zariadení vrátane záchranných viest pre všetkých pasažierov, štyri záchranné kolesá a o vašu bezpečnosť sa bude starať vysoko kvalifikovaný a ochotný personál.

Polhodinová plavba ubehne ako voda vďaka veľkolepému výhľadu z paluby na okolie a čerstvému osviežujúcemu vzduchu pri sledovaní úchvatného okolia. Po vylodení je k dispozícii bezplatný transfer do blízkych hotelov, ako aj bezplatné vyzdvihnutie z vášho ubytovania a preprava do prístavu.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Arthamas Express, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Arthamas Express. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Arthamas Express s inými trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy Arthamas Express

Na palube Arthamas Express