Awesome Adventures Fiji
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Awesome Adventures Fiji

Awesome Advantures Fiji ponúka vysokorýchlostné trajektové transfery medzi hlavným ostrovom Fidži a rezortmi na súostrovia Yasawa a Mamanuca.

Spoločnosť Awesome Advantures Fiji využíva katamarán Yasawa Flyer, najpopulárnejšiu loď pre turistov, ktorí sa potrebujú dostať na súostrovie Yasawa a naspäť. Loď pláva z prístavu Denarau každé ráno o 8:30, aby mohla preplávať na ostrovčeky v súostroví Mamanuca a doplaviť sa k rajským ostrovom Yasawa. Ešte sa však po ceste párkrát zastaví, aby nabrala alebo vyložila turistov.

Poslednou zastávkou je známy plážový rezort Blue Lagoon na severe, potom už sa loď Yasawa Flyers vracia späť na juh, pričom sa zastaví ešte raz pri každom ostrove a napokon sa vráti do prístavu Denarau okolo 17:45.

Na palube Yasawa Flyers nájdete klimatizované posedenie, recepciu, licencovaný bar, kaviareň a vonkajšie paluby, z ktorých sa dá pozorovať okolie. Za malý príplatok môžete na niektorých plavbách stráviť čas v kapitánskom salóniku na hornej palube. Salónik má veľké okná, pohodlné pohovky a k dispozícii je aj bezplatné občerstvenie a nápoje.

Awesome Adventures Fiji občas využíva lode, ktoré vlastní ich sesterská spoločnosť, South Sea Cruises, ktoré sú tiež rýchlymi a modernými plavidlami a boli zostrojené za účelom plavby okolo ostrovov Fidži.

Cestujúci, ktorí sa rozhodnú ostať na pevnine, môžu využiť bezplatný autobusový transfer, ktorý premáva denne to osobného prístavu v Denarau z rezortov a ubytovaní v Nadi, Wailoaloa a Denarau.

Táto služba je dostupná na požiadanie.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Awesome Adventures Fiji s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Na palube Awesome Adventures Fiji

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.