COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Babou One

Babou One celoročne prevádzkuje plavby vo francúzskom zámorskom departemente Guadeloupe (malá skupina ostrovov v Karibiku), na ostrov La Desirade a sezónne výlety na ostrovy Marie-Galante a Les Saintes.

Spoločnosť má od roku 2012 k dispozícii veľké a moderné plavidlo, s ktorým sa Babou One snaží ponúknuť ten najkvalitnejší zážitok pre svojich cestujúcich. 25 metrov dlhý trajekt má nosnosť takmer 200 cestujúcich a ponúka veľký, plne klimatizovaný priestor na sedenie na dolnej palube. Je však možné sedieť aj vonku a relaxovať na priestrannej terase, kde môžete obdivovať výhľad na malebné ostrovy Guadeloupe.

Babou One si zakladá na bezpečnosti a pohodlí svojich cestujúcich, a priateľský personál na palube Vám vždy poradí a pomôže. Takže si môžete byť naozaj istí, že Vaša cesta bude tak oddychová, ako to len bude možné.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Babou One s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.