Babou One
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Babou One

Babou One celoročne prevádzkuje plavby vo francúzskom zámorskom departemente Guadeloupe (malá skupina ostrovov v Karibiku), na ostrov La Desirade a sezónne výlety na ostrovy Marie-Galante a Les Saintes.

Spoločnosť má od roku 2012 k dispozícii veľké a moderné plavidlo, s ktorým sa Babou One snaží ponúknuť ten najkvalitnejší zážitok pre svojich cestujúcich. 25 metrov dlhý trajekt má nosnosť takmer 200 cestujúcich a ponúka veľký, plne klimatizovaný priestor na sedenie na dolnej palube. Je však možné sedieť aj vonku a relaxovať na priestrannej terase, kde môžete obdivovať výhľad na malebné ostrovy Guadeloupe.

Babou One si zakladá na bezpečnosti a pohodlí svojich cestujúcich, a priateľský personál na palube Vám vždy poradí a pomôže. Takže si môžete byť naozaj istí, že Vaša cesta bude tak oddychová, ako to len bude možné.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Babou One s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.