Bahamas Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Bahamas Ferries

Spoločnosť Bahamas Ferries prevádzkuje trajektovú prepravu na Bahamách medzi hlavnými ostrovmi Abaco, Andros, Eleuthera, Exuma, Long Island, Grand Bahama a hlavným mestom Nassau (ostrov New Providence).

Spoločnosť Bahamas Ferries začala svoju činnosť na konci 90. rokov a odvtedy spôsobila prevrat v ostrovnej doprave, a to nielen v preprave turistov, ale aj preto, že podporuje ostrovy, medzi ktorými sa jej trajekty plavia.

Lode spoločnosti Bahamas Ferries sa plavia z trajektového terminálu v Nassau na ostrove New Providence v srdci Bahám takmer každý deň a to až do 10 destinácií.

Flotila Bahamas Ferries sa skladá z luxusných trajektov pre osobnú dopravu: Bo Hengy II, Seawind, Sealink a z nákladnej lode Eastwind - pričom všetky plavidlá sú ideálne na prepravu medzi bahamskými ostrovmi. Osobné trajekty majú nosnosť 250 až 400 cestujúcich a môžu previesť aj obmedzený počet vozidiel. Plávajú rýchlosťou 25 uzlov.

Na palube máte na výber zo sedadiel, od štandardných (na palube alebo vo vnútri) až po prvú triedu. K dispozícii je aj bar, ktorý poskytuje rôzne občerstvenie a nápoje.

Štandardný lístok vám zaručí možnosť stráviť cestu buď na palube alebo v klimatizovanom priestore vo vnútri lode. Ak sa však chcete pokochať úžasným výhľadom na more, schladiť osviežujúcim vánkom či sa skryť pred slnkom, tak je pre vás posedenie na palube ideálne. Ak dávate prednosť klimatizovanému priestoru a pohodlnému posedeniu, tak je pre vás ideálny oddych vo vnútri lode, kde môžete sledovať TV s plochými obrazovkami.

Prvá trieda „Voyager class“ ponúka miesta na sedenie na špičkovej úrovni, bezplatné teplé nápoje a príjemnejšie prostredie.

Čo sa týka batožinových obmedzení, každý platiaci cestujúci má nárok na 2 kusy batožiny o hmotnosti 27kg. Za batožinu navyše alebo prepravu „obmedzených“ predmetov sa môže účtovať poplatok navyše.

Plavba so spoločnosť Bahamas Ferries, ktorá má na zozname viac trás a destinácií než akýkoľvek iný prepravca v tomto regióne, je tým najlepším, čo môžete urobiť, ak chcete po ostrovoch cestovať rýchlo a pohodlne.

Pre spoločnosť Bahamas Ferries je zákazník to najdôležitejšie, a preto je jej hlavným cieľom, aby z vašej plavby urobili nezabudnuteľný a bezstresový zážitok.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Bahamas Ferries, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Bahamas Ferries na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Bahamas Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Na palube Bahamas Ferries

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.