Baja Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Baja Ferries

Baja Ferries prevádzkuje dve trajektové trasy spájajúce južnú časť polostrova Baja California so zvyškom Mexika cez Kalifornský záliv.

Baja Ferries Vám umožňuje cestovať medzi Baja California Sur a mexickou pevninou, bez toho aby ste museli ísť dlhou severnou cestu takmer cez všetky štáty, čo vám určite ušetrí kilometre cesty a aj náklady na palivo.

Trajekty sa plavia z trajektového terminálu Pichilingue, ktorý sa nachádza v La Paz, hlavnom meste mexického štátu Baja California Sur do prístavov Topolobampo a Mazatlan v štáte Sinaloa. Plavba z Mazatlán je dlhšia a zvyčajne sa uskutočňuje v noci, párkrát za týždeň. Plavba do Topolomango je kratšia a častejšia.

Flotila Baja Ferries pozostáva z lodí California Star a La Paz Star. California Star má kapacitu 100 áut a 900 cestujúcich a má k dispozícii veľa pohodlných miest na sedenie, kajuty a obchod.

La Paz Star má nosnosť až 200 cestujúcich a dáva možnosť výberu ubytovania, pričom všetky kajuty majú vlastnú kúpeľňu. Takisto sú tu priestory s pohodlnými sedadlami.

Obe plavidlá ponúkajú reštauráciu, bar a kaviareň.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Baja Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Na palube Baja Ferries

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.