Baja Ferries

Baja Ferries prevádzkuje dve trajektové trasy spájajúce južnú časť polostrova Baja California so zvyškom Mexika cez Kalifornský záliv.

Baja Ferries Vám umožňuje cestovať medzi Baja California Sur a mexickou pevninou, bez toho aby ste museli ísť dlhou severnou cestu takmer cez všetky štáty, čo vám určite ušetrí kilometre cesty a aj náklady na palivo.

Trajekty sa plavia z trajektového terminálu Pichilingue, ktorý sa nachádza v La Paz, hlavnom meste mexického štátu Baja California Sur do prístavov Topolobampo a Mazatlan v štáte Sinaloa. Plavba z Mazatlán je dlhšia a zvyčajne sa uskutočňuje v noci, párkrát za týždeň. Plavba do Topolomango je kratšia a častejšia.

Flotila Baja Ferries pozostáva z lodí California Star a La Paz Star. California Star má kapacitu 100 áut a 900 cestujúcich a má k dispozícii veľa pohodlných miest na sedenie, kajuty a obchod.

La Paz Star má nosnosť až 200 cestujúcich a dáva možnosť výberu ubytovania, pričom všetky kajuty majú vlastnú kúpeľňu. Takisto sú tu priestory s pohodlnými sedadlami.

Obe plavidlá ponúkajú reštauráciu, bar a kaviareň.

Zobraziť viac Zobraziť menej